• cumartesi günü oynanacak spor toto süper lig 2011-2012 sezonu 31. hafta derbisi.
  • bir önceki sezonda ttarena'daki ilk derbi olan galatasaray fenerbahçe maçından tam 1 yıl sonraya denk gelen maç.
    desibel rekorlu aslan terbiyesinin kadıköy versiyonu...
  • ne galatasarayımız stada gidecek, ne de şikebahçe bu maç için. kimse tvsini açmayacak. bu maç için bilet satılmayacak. ahan da buraya yazıyorum !

tff'nin alacağı ani bir kararla iptal edilecek maçtır. 'angaraspor' moduna dönüşecektir fenevbahçe.
  • bir fenerbahçe taraftarı olarak umurumda olmayan ve olmayacak olan maçtır. ipim kuşağım, kasımpaşa.
  • galatasarayın penaltı kullanmasıyla maçın 1-4 biteceği maç.

geç gelen edit: skorun yerlerini şaşırmışım. *
  • eğer oynanırsa galatasaray'ın yıllardır süregelen talihsizliği kırıp rahat kazanacağı maçtır.
  • şüphesiz ki bu maç sonunda da yine en çok fenerbahçeliler konuşacaktır.

7 aralık 2011 galatasaray fenerbahçe maçında kaybedince her türlü sosyal medya platformunda, "yeaaa zaten 1200 gündür yenemiyordunuz, e artık yenin" diyerekten bir de üste çıkmaya çalıştılar.

bu maç sonunda da olacak senaryolara uygun yorumları varıdr illaki.

fenerbahçe kazanırsa:

- "işte böyle her sene böyle cincona böyle. çok havalandılar ama yine koyduk çocuğu, sayamadım ben 20 sene mi oldu. yeaa ben artık buna derbi demiyorum."

galatasaray kazanırsa:

- "şike, tff, savcı, hede hödö çok üstümüze geldi. bu komploların ardından zaten bir sürü oyuncumuz gitti. bilica'ya kaldık. zaten stoch da takıma küsmüş. mağlubiyet kaçınılmazdı. ayrıca artık yensinler yani bir zahmet, 12 yıl oldu. derbinin bir anlamı kalmamıştı."

şimdiden yazıyorum ki, ahan da ben demiştim demek için.

ayrıca gelecek nesillere bir armağan.
  • galatasaray'ın bu sezonki fenerbahçe ve trabzonspor maçlarını hatırlayan var mı? hatırlamayan varsa biraz incelesin başlıkları hemen;

(bkz: 7 aralık 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)
    (bkz: 11 aralık 2011 trabzonspor galatasaray maçı)

hatırlayanlar varsa demek isteyeceğimi çok daha net anlayacaktır zaten.

her neyse.

galatasaray'ın yukarıda bahsettiğim iki maçtaki o aynı rahat oyunla kazanacağı maç olacaktır.
  • 11 senedir galibiyet gorememis bunyelerin neye dayanarak rahat kazanacaklarini dusundukleri merak edilen mactir. en son beraberlik kopartip takimin soytarisina uclu cektirmislerdi.

edit: imla

zoge: lan yalan mi soyledik?
  • hafta içi oynanan bir maçın hafta sonu oynanacak rövanşı.
hesabın var mı? giriş yap