şükela:  tümü | bugün
  • bence leverkusen ispanya da gol veya goller yemeden dönemez o yüzden bu maçı savunma yaparak geçiştiremiceklerdir ama hucüm hatlarındaki oyuncuların sağı solu belli olmadığı için gollü bir maç gibi duruyor.
  • hakan'ın golüyle ilk maçı 1-0 leverkusen almıştı, bu akşam da arda'nın golüyle atletico aynı skorla alsın, maç uzasın, penaltılara gitsin hatta. sonrası, kim şanlıysa artık..
  • ömer'in cezası bitti umuyorum o da oynar ve 3 türkle göğsümüzüz kabarır.
  • muhtemelen 1 senelik güzel maç kotasını geçen hafta iki maçla doldurduğumuz için boktan geçecek mücadele.
  • atletico'nun köpek gibi baskılı başlayacağı ve leverkusen kalecisinin ya patates ya da kral olacağını düşündüğüm maç! #vamosatleti
  • bu gece leverkusen'i , vicente calderon'a gömeceğimiz maç olacak. skor tahminim 3-1. antoine griezmann'ın maçı olacağını da iddia ediyorum. go atleti !
  • bir nevi almanya-ispanya mücadelesi. turu leverkusen geçerse son 8'e 3 alman kulübü kalma ihtimali devam eder, atleti geçerse son 8'e 3 ispanyol kulübü kalma ihtimali devam eder...
  • spikerin maçta ne kadar etkili olduğunu ilk 10 dakikada bizlere göstermiş maçtır. ispanya ligi özetlerini izler gibiyim, bir şampiyonlar ligi havası maalesef alınmıyor.
  • amina kodumun kanali hd olmadigi icin yarak gibi goruntuyle izledigimiz mac.

arkadas madem hd yayininiz yok, yayinlasaniza ntvspor'dan star'dan. sene 2015 olmus sampiyonlar ligi macini amator lig maci kalitesiyle izliyoruz.
  • yayindan cok garip sesler mi geliyor, yoksa onlari duyan bir tek ben miyim merak ettiren mac oluyor.