şükela:  tümü | bugün
  • 7009 no'lu kanun ile yürülüğe girmiş yasak. mecliste ne içiyorlarsa ben de ondan istiyorum.

https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k7009.html
  • ama yasaklanınca bunları merdiven altı işletmeler yapar.

bandrolsüz insana hayır

edit : 4 yaşındaki eda için a rh- kan gerekiyor. bağış yapacak kimsenin son üç ayda 3 ay diş muayenesi görmemiş, düzenli ilaç kullanmayan biri olması gerekiyor.

yer: bahçelievler medical hastahanesi

ulaşım için günel koşar(annesi): +90 (530) 134 12 14
  • (bkz: helal klon)
  • gördüğüm en saçma yasak.

serbestmiymiş ki tüh bilseydik yasaklanmadan önce 1 2 kopya alırdık kendimize.
  • save/load işleminin önüne geçmek içindir.
  • yerinde karardır. düşünsenize başımızdakinden bir tane daha olduğunu.
  • neden yasak olduğunu bilen anlatsın, haysiyet şeref onur gibi sebeplerden bahsediliyorsa, bir insan klonlandığında bütün hafızası ile kopyalanamaz ki, birebir aynı kişiyi yaratamazsınız, ayni kişi görünümünde farklı birisi olur, aynı olan sadece et olur kaba tabiriyle. ıleride bir gün memory kopyalamada başarılırsa o başka bir tartışma konusu olur, o zaman bahsedilir hakkı haysiyeti. sanki fuhuş yaptıracaz millete amk kopyalayıp.

edit : ulan iki yorum yaptık diye ay ne ciddiye aldınızcı babalıklar doluştu yine. bilmeyen öğrensin tüm dünyada vardır bu yasak.
  • olmayan teknolojinle neyi kopyalıyorsun dedirten yasaktır.

esrar yetiştirmekten bahsediyorlar sanki. komik.

edit: özelden inanılmaz mesajlar alıyorum. insan kopyalama için tüm teknolojik imkanlarımızın olduğundan tutun, çalışmaların gizli şekilde yapıldığı, türkiye'de kopyalanmış 3 tane insan olduğuna kadar. nerde lan o insanlar yozgatta mı saklıyorsunuz? hatta bir tanesi de ülkeni küçümseme devlet düşmanı mısın falan dedi. ne içip geliyorsunuz lan siz?
  • tüh ya kaçırdık..

ışınlanma, zamanda yolculuk ve paralel evrene geçiş de yasaklanmadan haberimiz olsa keşke.
  • işlemeyecek yasaktır. en sevdikleri şey kendi koydukları kanunlara uymamak. şimdi gelsin klonlu ak troller..