şükela:  tümü | bugün
  • belli bir ücret karşılığı 1&0 çş oynayarak fenerbahçe'nin serisini cenabetliğimle bitirebileceğim maç. galatasaray yönetiminden telefon bekliyorum.
  • iki takımın da sahadan beraberlik ile ayrılacağı maç. evi satın maç sonu sıfıra basın. araba veya yatınız varsa orada yatarsınız 40 gün. not: yt ulan.
  • konuşmak için erken olan maç. bunun o anki pskolojik durumu var, sakatlığı var cezası var. bir ayda daha neler olur neler. ama şundan çok eminim, fenerbahçe kaybetmez.
  • 2.lik 3.lük mücadelesi şampiyon belli forza beşiktaş’ım.
  • fenerbahçe'nin yine yenilmeyeceği maçtır.
  • bir galatasarayli olarak 20 yila yakin zamandir her kadikoy deplasmanina farkli nedenlerle umutlanarak bakmis bir insanim. bazen takim cok iyiydi, rakip kotu gidiyordu. bazen kenarda, kalede, forvette falan cok guvendigimiz isimler vardi. bazen sampiyonluk macina denk geldi, dedik seri anca boyle bir macta kirilir. hatta bazi zamanlar takim cok kotuydu de serefsizler sezonu kurtarmak icin bu maci alabilirler falan diye umutluyduk. bunlarin hic birinden galibiyet cikmadi.

simdi durum nedir? tabi daha 3-4 hafta var maca ama gorunen o ki buyuk ihtimalle sahaya lider cikacagiz. ancak ne yazik ki ne deplasmanlarda ne de buyuk maclarda iyi top oynayamadik bu sezon. bence bunun pek tudor'la terim'le ilgisi yok. takimin yapisi sadece haldir huldur ic saha maci oynamaya uygun, oyunu tutmayi becerek hic bir goruntu gormedik su ana kadar. iste bu yuzden bu mactan neredeyse hic umudum yok. tek tutunacak dal, terim'in bir onceki galatasaray macerasinda verdigi basarili fenerbahce performanslari. 2-0'dan 2-2'ye getirip, baros'un direkten donen topu seriyi bozacakti neredeyse, bir de kaybedilmeyen sampiyonluk maci var. ama o seneki takim gercekten cok baskaydi.

mac icinde ise umarim basaksehir ve besiktas deplasmanlarinda yasanilan gol yedikten sonra kagit helva gibi dagilmalarin bir benzerini yasamayiz. iste bu konuda terim'e ve mudahalelerine guveniyorum en azindan.
  • (bkz: o sene bu sene)
    (bkz: hahahahahah)
    galatasaray'lı biri olarak çok bir beklentim yok.ama yenilirsek şampiyon oluruz diye düşünüyorum.
  • ben fenerli olsam bu maçta rakibin psikolojisini alt ust etmek için - hos bizim kadikoy'de kafayi çizmemiz için ozel bir sey gerekmiyor - bu sezonki meshur slogani tersine kullanirdim.

(bkz: nerede kalmistik)
  • sağda solda bu maçı kazanacaklarını söylemeye başlayan galatasaraylı arkadaşlar yavaş yavaş türemeye başladı. bunları duyunca bana bir gülme geliyor*
  • havada seken top
    90+'da yamuk direğe takılan top

tüm bunlara rağmen;
    maalesef, aziz yıldırım'ın 20 yıllık başkanlık döneminin, galatasaray'ın aziz'e ikinci yıldızı takmasıyla beraber biteceği maç olacaktır.

galatasaray'la gelen,
    galatasaray'la var olan,
    galatasaray'la gidecektir.