• vay be ne güzel bi dünya derbisi izledik böyle. bir beşiktaşlı olarak çok kıskandım. keşke biz de böyle güzel top oynasak :(

hahhahahahhahah :)))
    ular var ya alan memnun satan memnun kandırın birbirinizi he dünya derbisi he :)
  • fark ettiğim birkaç noktayı söyleyeyim;

-son 2-3 yıldır olmakla birlikte özellikle bu yıl hiçbir fenerlide eski derbi havasını veya şampiyonluk havasını göremedim ki kendileri de kabul ediyor bunu.

-derbide herhangi bir çirkeflik görmedim. son bjk-fb maçına baktığımızda bjk'nin ne kadar çirkef olduğunu tescil ettik. aslında basının şişirmesi olmasa gayet olaysız maç geçebildiğini görmüş olduk.

-son 10 dk da kaçırdığımız net pozisyonları rahatça gole çevirebilirdim ama olmadı. fenerin de birkaç pozisyonunu muslera kesmiş oldu.

- son olarak tüm tinercilerin amk, ulan fenerlilerle bile bu kadar seviyesiz olmadık hiçbir zaman, aldırış etmeyin tinerci zibidilere.
  • galatasaray taraftarı temsili;
    https://youtu.be/nflhhfhfde4?t=0m55s
  • bir galatasaraylı olarak yine yüzümüz gülmedi elbette 1 puan da bizim için önemli fakat fener'in bu formsuz zamanında berbere kalmak bence bir başarı değil 19 yıl olmuş taraftar artık bir galibiyet bekliyor herşeyin hayırlısı ama bu maçta gomis felan yoktu abi sahadaki bizim gomisimiz değildi
    (bkz: bafétimbi gomis)--- spoiler ---

bugün bir aslandan çok kediydi sahada
    --- spoiler ---
  • beşiktaşlıların beğenmediği derbi. neden? çünkü 0-0 bitmiş. kadıköy'den altını çiziyorum kadıköy'den nispeten işimize yarayan bi skorla dönmüşüz ama adamlara derbi beğendiremiyoruz. halbuki kendileri gibi 2-1 yenilsek ne müthiş bir derbi olurdu.
  • #aykutistifa
  • bir galatasaray taraftarı olarak bu puan durumunda fenerbahçe deplasmanından gelen 1 puana hayır diyemem. keşke kazanabilseydik ama fenerbahçe'nin de kaçırdıklarını düşününce fazla üzülmüyorum. kırmızı yok, ciddi sakatlık yok, her türlü işimizi görür.

genel olarak temiz bir maç oldu. en azından kırmızılar, kavgalar olmadı. keşke tüm derbiler böyle olsa.
  • galatasaray biraz daha iyiydi ama maçın hakkı beraberlikti.
  • son gs-fb derbilerine göre daha iyi bir maç olmuştur.
    bülent yıldırım yine kötü bir hakem olduğunu kanıtlamış.
    serdar-soldado pozisyonu olmasa da, diğer 2 pozisyon penaltı olmalı.
    fernando'nun pozisyonu net kırmızı.
    valbuena'nın ona benzer pozisyonu var faul bile verilmedi.
    keza ekici de en az bir sarı kartı hak etmiş.
    herkese geçmiş olsun.
  • klişe gibi ama net büyü müyü bir şey var biz ondan kazanamıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap