şükela:  tümü | bugün
 • annem 6 yıldır emekli maaşını aldığı denizbanktan ayrılarak başka bir bankaya görmek üzere denizbank beylikdüzü şubesine gitti bugün ve reklamlarda emekli sıra beklemez, öncelikli falan filan diye bağıran denizbank 1 saatten fazla şube içinde beklettikten sonra müşteri hizmetlerini aramalısınız diyerek hiç bir işlem yapmadan annemi gönderiyor.

  akşam işten gelince beraber aradık müşteri hizmetlerini ve görüştüğümüz temsilci hanım buradan biz işlem yapamayız, şubeye gidin diyor.

  hanfendiye şubenin işlem yapmadığını size yönlendirdiğini, virüs sebebi ile risk grubundaki (kolesterol ve şeker hastası 60 yaş üzeri) annemin şubeye gitmesini istemediğimizi, buradan işlem yapılabiliyorsa yapılmasını talep ettiğimizde ısrarla müşteri hizmetlerinin işlem yapamayacağını ilettiler.

  virüs sebebi ile şube ile görüşüp bize dönüş yapılması ricamız da karşılıksız kalmıştır.

  annem yarın tekrar şubeye gitmek zorunda ve insanlara evde kalın diye propaganda yapılırken şubenin ben işlem yapmıyorum müşteri hizmetlerini arayın, müşteri hizmetlerinin şubeye gidin döngüsü içinde virüs tehlikesinin içine girmesi gerekiyor.

  reklam yaparken emeklilerimiz beklemez diyen deniz bank bir saatten fazla bekletir. banka müşterisi olucam dediğinizde kapınıza kırmızı halı serer fakat gidiyorum deyince yapabileceği tüm çirkefliği yapar.
 • size bunu diyen sözde temsilciye.

  sıra numarası almadan direk gidip durumu anlatın.
  hizmet vermesini ısrar edin. vermezse ayrılmayın oradan.
 • rezaletle ilgili bir şey diyemem ama banka değiştirmenin sırası şu an değil bence. bilmiyorum nasıl bir durum içinde bu karar verilmiş fakat ilk seferinde de gitmemesi lazımdı annenizin madem risk grubunda.
 • öncelikle 10/10 rezalettir. annenizin ellerinden öperim saygıyla.

  sonralıkla ah be teyzem, hem risk grubundasın neden çıkarsın böyle acelesi olmayan bi işlem için? bırak üç ay dört ay sonra git. zaman çok allah uzun ömürler versin. kaçmıyor ya gideceğin banka...
 • asıl rezalet bence e-devlet üzerinden olabilecek bi şey için anneni bu zamanda bankaya göndermen. hatta e devleti varsa şu anda bile o değişikliği yaparsın ama sen o kadıncağızı bankaya götürmeye yemin ettin herhalde.
 • evet aslında gerçekten şu günler ne yeri ne de zamanı fakat aylardır bugünü bekliyordu. bir de banka kendi kafasına göre promosyon yaptırıp süreyi kendi kendine uzatınca bizimki ben işteyken sinirlenip gidiyor.

  hadi bizimki düşünememiş. hadi biz cahiliz. koca bankanın tutumu olacak şey mi şu hassas günlerde.

  en azından şube ile görüşüp bize bilgi verin talebimizin yerine getirilmesini beklerdik.
 • e-devlet üzerinden şu link aracılığıyla çözümlenebilecek sorun. bankayla falan muhatap olmaya gerek yok başka bir durum yoksa.
 • edevlet üzerinden değişiklik yapmaya çalıştığınızda "aylığınızda bloke bulunduğundan dolayı, sadece şube değişikliği yapmanıza izin verilmiş olup, banka değişikliği yapmanız engellenmiştir." uyarısı aldığımız için mecburen bankaya gitmek zorunda kaldı.

  bu uyarının sebebi de bankanın işgüzarlık yapıp promosyonu yatırması ve sözleşmeyi uzatması.

  bizim kesinlikle böyle bir talebimiz olmadı.

  annemi öldürmeye filan çalıştığım yok yani.
 • mevzu bahis banka personelinin puan kaybı yaşamamak için yalan atıp başından savması durumu yaşanmış, keşke yeterli sosyal tepkiyi alsalar da insanlar bu tarz durumlar için cesaretlense biraz.

  annesi yaşında bir insanı sırf sinsi menfaati için başından nasıl savabilir bir insan aklım almıyor.