şükela:  tümü | bugün
  • yani söylemeyim diyorum ama dayanamıyorum. arkadaşım türkiye sadece kamuda çalışanlar veya beyaz yakalılardan ibaret değil. özel sektör denen bir yapı var biliyorsun değil mi? asgari ücretle çalışıp ekmeğini deyim yerindeyse taştan çıkaran milyonlarca insan var. onların ki can değil mi? onlar ne yapsın? el mahkum işe gidenleri unutmayın. böyle saçma sapan başlıklarda açmayın.

t: coronavirus yüzünden işe gitmek istemeyen tuzu kuru bir yazarın hezeyanı.
  • büyük ve bilindik bir şirkette çalışıyorum, uzaktan yapılabilecek bir iş yapıyorum ama sunucular ve sistemler uzaktan çalışmayı kaldıramayacağından ve özel şirket bilgilerini de kişisel ağlara açamayacaklarından 3.000 kişi aynı binaya işe gidiyoruz. umarım bağışıklığım vardır ve umarım bu saçmalığın bitmesini sağlayacak "3 5 kişi öldü" cümlesinde ki 3 5 kişiden biri olmam, olmayız.

edit: sistemler uzaktan bağlanma için stabil hale geldi ama yapılan iş gereği evde çalışamayacak olanlar var. bu nedenle evde çalışamayanlara haksızlık olmaması ve onların biz neden burdayız dememesi için evden çalışmama hiç bir engel olmayan ben işe gitmek zorundayım. yani haksızlık olmasın diye hepimiz öleceğiz tabi hamileler ve rapor alanlar bide idari izinli kaymak tabaka hariç!!?

edit2: yemekhane kapandı. yemek olarak her gün öğle saatinde katlardaki asansörün oraya sandviç bırakıp kaçacaklarmış. nice!
  • her gün için bu başlığı açmaya devam mı ?
  • hayata bir kere geliyorsunuz birileri zengin etmek için, kredi kartı için ölmeyin. hayat önemli.
  • şimdiden 18, 19, 20, 21 diye açın başlıkları da rahatlayın.
  • avm :(
  • muhtemelen herkes zombiye dönüşse ben gene işe gitmeye devam edeceğim. ama tek kaygım zombiler değil de, "allahın izniyle bize bir şey olmaz" diyen zombiler. zombinin de cahili çomarı hiç çekilmiyor.
  • an itibariyle sevdiklerimle vedalaşıyorum.
  • 45 dakika sonra yapacağım eylem. peki hergün başlık mı açacaksınız?
  • 112 acil görevde !