• biri çıkıyor yalan bir şey yazıyor. millet de onun yalanı üzerine nefret kusuyor. evi olan biri neden onu bırakıp gelsin. azıcık araştırın, okuyun. trollün peşine takılmayın.
  • dünyanın en gerizekalı insanlarısınız.
    sağdan soldan gaza geliyorsunuz.
    kadın italya'da evinde. zaten italya'dan geri dönüş alınmıyor.

milliyetçi faşist bok sürüsü. he türk düşmanı kadın. alayınızdan fazla hizmet etmiştir bu ülkeye kendisi
  • kaynak kıçınsa neden olmasın
  • "it's not my fault" demek ne zamandan beri utanmak oluyor . bu kadınla derdiniz başka sizin amına koyduklarım. serra yılmaz'ı geçtim , sizin gibi trol-kafatascılarla kim aynı ırka kim sahip olmak ister be.
  • serra yılmaz'ın italya'dan dönmek istemeye çalışması, yalvarması falan gibi bir şey yok.

nasıl bir kafa yapısıdır ki her durumda pislik üretir.
  • eğitilmezsiniz yalan haberleriniz kadar boş insansınız 600 fav! 2 gündür 20 sayfa yorum aldı bu yalan haberler bravo sözlük.
  • kadının döndüğü falan yok, çomarlar burda kendini parmaklayıp keyfe geliyor.
  • geri zekalı insan beyanı. bu entry'de (bkz: #103556062) de belirtmiştim, buradan ekşi sözlük yönetimine bir kez daha yalan bilgilerle insanları kin ve nefrete teşvik eden embesil insanların ve bu insanların entrylerini destekleyenlerin sözlükten uçurulmasının gerekliliğine dair olan çağrımı yeniliyorum. siz bunları uçurmadıkça bu insanlar burada kamuoyu yaratmaya devam edecek.

peşin edit: konu hiçbir zaman serra yılmaz olmadı, salaklar bunu bir türlü anlamıyor. o yüzden "oğlu musun kızı mısın neden savunuyosun" diyorlar. savunuyoruz çünkü kadının söylemediği bir şeyi söylediğini iddia ediyorsunuz embesiller.

edit: bu başlığı açan embesilin şu üç geri zekalıdan hiçbir farkı yok. ulan sizin yüzünüzden hepimiz türk olmaktan utanıyoruz keşke tükenip gitseniz ya.
  • s.yılmaz'ın öyle bir açıklaması yok. iddiaları da yalanladı. hassiyetsiz aktroller hala türkiye italya'dan iyi durumda yalanını devam ettirmeye çalışsın bu devran dönünce çok fena olacak çok.
  • ortada kaynak yok deli gibi gaza gelip nefretinizi kusuyorsunuz. ilginç.

kaynağı olmayan iddia.
hesabın var mı? giriş yap