şükela:  tümü | bugün
  • saat 20:45'de başlayacak ziraat türkiye kupası yarı final maçı.

yayın: atv.
  • kavga dövüşün bol olacağı maç olacaktır

yarın bursayı yenelim, çarşamba keyifle izleyeceğim.

başakşehirin tur atlayacağı ama fenerbahçenin bu nedenle başakşehire zarar vermeye çalışacağını düşünüyorum

normal şartlar altında fenerlilere göre ligin en iyi top oynayan takımı başakşehir. o zaman koyup geçmesini bekliyorum
  • uzun bir aradan sonra istanbul'da bulunacağım için kaçırmak istemediğim müsabaka.
    gitmeyecek olursanız bi güzellik yapın şu öğrenci kardeşinize.

edit: ordabiyerde sağolsun statta izledim maçı. bir kez daha teşekkür ederim kendisine.
  • başakşehir ligde şampiyonluğa oynuyor. fener maça daha fazla asılacak. kontradan 1 gol bulup 1-0 yeneriz
  • cumhuriyet çocuklarıyla, hükümet çocuklarının karşılaşacağı maç.

elimizde yanlışlıkla alınan okul açık biletleri mevcut. maça gidemeyecek fenerium üst kombine sahipleri bi el atarsa çok ama çok makbule geçer. takas da yapabiliriz.
  • fenerbahçe ezer geçer. elimiz de bir tek bu kaldı. ayrıca istanbul'da oturup da fenerbahçe'yi bu maçta yalnız bırakacak sevgili taraftarlarımızı ayı kovalasın.
  • fenerbahçeli dostlara bir uyari...

macta sari lacivert formali takimi destekleyeceksiniz.

aman ha basaksehiri falan desteklemeyin.

bu aralar cok fazla farkli takim destekliyorsunuz kafaniz karismasin.
  • dun fb yonetimi bilet fiyatlarini en dusuk 30 liradan cikarmis..unutulan bisey varki tribune küsen fb taraftarinin maca gitmediginden dolayi pasolig kartlarinin suresi doldu benimki gibi..yani uzatilmadi..pasolig belasi cikti basimiza simdi..yenile babam yenile..
  • kendimi bildim bileli maç kaçırmayan benliğimin izlemeyeceği bir başka fenerbahçe maçı. yeter aziz yeter
  • uzun zaman aradan sonra tribünden izleyeceğim maç olacaktır.

ne teknik direktörün, ne futbolcuların hatrına, sadece çubuklu aşkına...