şükela:  tümü | bugün
  • adam hdp oylarını alayım derken mhp oylarını kaybedecek*
  • kürt oylarının mhp oylarından fazla olduğunu son anda farkettiler sanırım
  • durup dururken alakasız bir söylem.
    ülkücü bir erdoğan seçmeni olarak söylüyorum açılım maçılım yok açılım varsa size oy da yok !
  • 24 haziran'a kadar devlet bey mi tayyip bey'e kazık atacak, tayyip bey mi devlet bey'i harcayacak diye merak ettirendir.

yurttaşı olmasak eğlenceli ülke aslında!
  • akçomar seçmeninin umrunda olmayacağı gibi ekşide de kimsenin umrunda olmamış. onlara rte olsun yeter. rte pkk desteklemiş, fetö desteklemiş, israil desteklemiş umurlarında değil.
  • bu olaya ilişkin gündemi twitter'dan takip ediyorum ve akplilerin yorumlarını gördükçe acıyorum.

hemen hemen hepsi ilnur çevik'i suçlayıp tayyip'in kuyusunu kazdığını söylemiş. bunca yıldır anlayamamışlar tayyip'ten habersiz bir tane akpli çıt çıkaramaz. yarın tayyip çıkıp evet düşünüyorum böyle bir şey dese, "reiz ölene kadar seninleyiz" diyecekler ya işte buna yanıyorum.

akp'nin hem milliyetçilerden hem kürtlerden oy almak için son çırpınışlarıdır ama yemez.
  • abi allah aşkına açılım maçılım yapmayın. biz de kürdüz ama bu adamları kürtleri bilinçlendirmek için evimize musallat etmeyin. erbakancıyız abi biz. evimizde hoca'nın kitapları, resimleri, sözleri var bunu görmelerine rağmen sanki çok ayıp birşey yapıyormuşuz gibi kendilerine oy istiyorlar. sol görüşlü olsam oy vereyim tamam da zaten solculara da saygım var emekçi insanlar, hak'tan, adaletten yanalar. bu seçimlerde önce kendi adayımıza, ardından'da muharrem ince ve güçlü muhalefete oy vereceğiz. siz de gelin bize katılın boşverin açılışı kapanışı falan. bizim için en büyük açılım bu adamlardan kurtulmak.