şükela:  tümü | bugün
 • "bayram değil seyran değil; ingilizler erdoğan'ı neden öptü?" konulu yazıdır.
 • yazıdan anladığım kadarı ile ekonomik olarak erdoğan köşeye sıkıştırıldı ve ingiltere’ye giderek teslim oldu.

  o zaman bu dolar lobisi, ekonomik darbe hikayeleri akçomar olmayan bir yazar tarafından desteklenmiş oluyor.

  eğer doğru ise kısa zamanda büyük değişimler olması gerek en büyük göstergesi de doların stabil hale gelmesi hatta güzel güzel düşmesi demek.

  lütfen derin analiz yapacak suserler aşağıları doldursun.
 • rothschild hanedanlığına atıfta bulunulmuş bomboş bir yazı. hanedeanlık şöyle, hanedanlık böyle en sonunda '' bence erdoğan ekonomik olarak köşeye sıkıştırılmak isteniyor'' hadi ya gerçekten mi ?
 • aslında, hakkında çok konuşulacak bir yazı dizesi.

  gel gör ki, yazmak için eser miktarda da olsa, yürek yemiş olmak gerekmekte.*
 • biz yazınca büyük resimci oluyoruz, soner yalçın yazınca ilginç oluyor :)

  rotschild 'in gazetesinde böyle yazılar yazması da başka bir ilginç boyut da neyse...

  velhasıl ; hikaye doğru da ; araya bir kaç yanlış sıkıştırılmış...düzeltelim...

  1) abdulhamid, hem filistin 'de hem de tüm osmanlı toprağında yahudilere toprak satışını yasaklamıştır. bunun aksini tezini atan da yine siyonizme hizmet eden (t24 vs gibi) yazarlar ve medya organlarıdır.

  2) türkiye - ingiltere yakınlaşmasının sebebi, ikisinin de siyonistlere karşı aldığı pozisyondur. akp hükümeti ilk yıllarında siyonistlerden faydalandı fakat adım adım uzaklaştı. en son en önemli kolları olan fetö 'ye savaş açınca ipler iyice koptu. ingiltere ise cameron 'un yerine theresa may 'i getirerek ve brexit kararı alarak karşı cepheye geçti.

  velhasıl ; ortada dünyada terör estiren siyonist bir yapı mevcut iken, ingiltere ile türkiye 'nin yakınlaşmasından daha doğal bir durum olamaz. türkiye 'nin ingiltere 'den finansal bir beklentisi yoktur. ihtiyacı da yoktur. en büyük beklentisi yerli savaş uçağı projesindeki ortaklığının gereğini yapmasıdır.