şükela:  tümü | bugün
  • gerçekleşmekte olan durum.

neyse dünyanın en güzel takımı bu seneliğine fenerbahçe erkek badminton takımı oluverir canım ne olacak asfkgkf.

(#90202609) koyacak diye entry gireni troll ilan edip engelle diyen yazar maç sonu iyi koydular yazıyor. bu kafaya nasıl ulaşıyorsunuz çok merak ediyorum.

(#90204816) amk ben fener taraftarı kadar yenilgiyi kabullenemeyen görmedim. adam fener konsantre olamadı yazmış ahaha bu maçı oynayabilmek için avrupa'da 100 tane maç oynuyorsun ve en önemli maç neyine konsantre olamadın acaba yenildik de geç. bu tarz başlıklar hoş değil belki ama hep açılıyor. sen yenildin diye başkalarına orospu çocuğu diyemezsin haddini bil köpek.
  • nasıl gerçekleşiyor acaba amk? daha ilk yarı bitti, fark 5. koskoca ikinci yarı var.
    not: carlos arroyo
  • başlığı açan arkadaşın bazı şeylerden haberi olmadığını gördüğümüz maç

örnekte vereyim

1- obradovic faktörü
    2-efes'in meşhur üçüncü çeyrek sıçışları
    3-fenerbahçe beko
  • 30 dk. sonra başlığı terkedip, kaçar.
  • efes'in 3. kez katıldığı final four'dur. daha önce efes pilsen adı altında 2 kez 3. olmuşlardır. ayrıca maç henüz bitmemiştir.
  • naumoskileri, volkanları, richardları abdi ipekçi'de izlemiş, 1996'da efes pilsen fenerbahçe koraç kupası maçlarında 13 bin kişiye karşı 300 efesli arasında yer almış adamım ben bile böyle trollük yapmam amk. engelle gitsin.

edit: yalnız iyi koydular he.
  • kaçmıyorum da silmiyorum da. fark çift haneye yaklaştı o capsleri çerçeveletip asabilirsiniz odanıza eurolig anısı olur.
  • boru gibi borudur net.
  • larkin usta döşüyor.
  • ahahahah kalın bir boru