şükela:  tümü | bugün
 • uefa kupası ile ilgili yapılmış videoya fetöcüleri kırpa kırpa dört futbolcu koymuşlar. yabancı biri videoyu izlese bu ne la der.

  tanım:tarihi anın gururunu yaşarken ayrıca utanmak!

  not: bir fb’li olarak galatasaray’ın yaşattığı gururu o gün yaşadım. bu gurur için galatasaray’a teşekkür ederim. keşke bizim de uefa kupamız olsaydı keşke beşiktaş’ta kupayı alsaydı. 4 ingiliz takımın finallerde olması gibi neden bizim takımlar da finallerde karşılaşmasın. ama bu hakemler bi takıma iyilik yapayım derken türk futbolunun içine ediyorlar.

  video

  peşin edit: savcıların halı saha maçının resmini atmayın onların bize bir katkısı olmadı.

  3 temmuz için de şike demeyin türk mahkemeleri fenerbahçe’yi akladı. cas fetöcü polislerin fezlekeleri ile bize ceza verdi. ayrıca uefa’dan gelen müfettişlere yargı süreci başlamadan bu bilgi/belgeleri yanlı şekilde veren tff yöneticilerini de unutmadık!
 • videonun çok güzel olması ayrı ama en güzel şey ;

  ve türkiye’de hiçbir takım galatasaray olamadı...
 • gururlandırmıştır.

  adamlar 5 kişiyle uefa kupası’nı almışlar. biz halısaha maçına 7 kişiyle çıkıyoruz. baklavadan başka bir şey kazanamadık. gözlerim yaşardı. helâl olsun be. daha ne denir ki?
 • türkiye'de hiç bir takım tabi ki galatasaray olamaz.

  çok şükür diğer takımların vatan haini futbolcuları olmadı.
 • türk futbolunda bir ilkin gerçekleştiği, avrupa'da ülkesini layıkıyla ve şampiyonlukla temsil eden galatasaray'ın yad etme videosudur.

  bu başarının tüm türk takımlarına nasip olması dileğiyle.

  not: galatasaray
 • bağğğğzı takımların hayalidir. bizim ise gerçeğimiz.
 • kıskanmayın artık ya. 19 sene olmuş yakından bile geçememişsiniz aldığımız kupanın, oturun da çalışın ağlayacağınıza.

  yok fetöcüymüş yok bilmemne. oynadıkları futbolu da fetö mü oynattı, kupayı fetö mü verdi?

  ağlamayın lan, yeter. biri çıkar onurlu ikincilik der, öbürü çıkar "bizi sahamızda yenemediniz" der. siz ülkenizi yüceltecek ne yaptınız? türkiye'de en çok şampiyon olan da, en çok türkiye kupası alan da galatasaray, "çalışalım da onlar gibi başarılı olalım" demek yerine anca ağlıyorsunuz ve bok atıyorsunuz.

  sizin gibiler yüzünden gelişmiyor futbol.