şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…ysk/status/1129129434995449856

puhahaha. lan fetö'den kaçak futbolcuların hepsini final maçına dair görüntülerde kesmişler... hakan şükür, arif erdem nerede?

sonradan sorun çıkar diye düşünmüşler ki, okan buruk, hakan ünsal bile yok.

son derece komik ve acınası.

saklasanız da, ruhunuz dua ve himmetle...
  • kudurtmuştur.

edit: vay vay vay. güya biz galatasaray aleyhine açılan başlıklara kudurun ağlayın diye yazmak için pusuya yatıp bekliyormuşuz. sizin kaba etlerinizin yanmasından size öyle geliyor. günde 50 tane bu tarz başlık açtığınız için bunları gören renktaşlarım sizi memnun etmeden geçmiyor işte. mesela bu başlık. atın cinsel organı gibi başlık açmışsınız. tebrik etmeniz, kutlamanız gerekirken mal mal hareketler yapıyorsunuz. o kupayı getir seni de tebrik edelim.
  • güldüren paylaşımdır. kanatlıların haline güldürmüştür.
  • ”son derece komik ve acınası.” demiş. ortada acınası bir durum varsa o da takımının küme düşmemeyi 32. haftada garantilemiş olması.

gurur veren paylaşım aslında ama geri zekalıların anlayamayacağı cinsten.
  • yarmıştır.
  • ümit davala, bülent korkmaz, hagi ve fatih terim'den başka kimsenin olmadığı videodur. ajdjdjjdkd.
    4 kişiyle mi kazandınız kupayı?

edit: karşıyakalıyım 3.lig 2.grupta play off'tan çıkamadık. alt yapı oyuncularımızla yeni sezonda yine deneyeceğiz.
  • son zamanlarda bi gsli kitle var resmen sözlüğe pusmuş durumdalar. biri gs aleyhine başlık açtığında hemen alta kudurun ağlayın renkliler gibi aşırı efsane kapak cevaplar veriyorlar.* gerçekten acınası.
  • kadorou yanlış hatırlamıyorsam;
    taffarel
    capone - bülent - popescu - hakan ünsal
    suat - ümit davala - okan - hagi
    hakan şükür - arif

şimdi fetö'nün dizinin dibindeki futbolculara bakalım:
    hakan ünsal, mert korkmaz, okan buruk, arif erdem, ismail demiriz, uğur tütüneker,yusuf tepekule,hakan şükür

başka da bir şey demiyorum sözüm bu kadar. kaldı ki bunları ben demiyorum gazeteler diyor. kaynak
  • 32. saniyede fetö fransa imamı henry'nin bile bile kaçırdığı pozisyonu göreceksiniz. şikeciler sağolsun twitter olmadan bile gs hesabının güzel paylaşımlarını takip ediyoruz.

audi cup'ta başarılar.

t: göt kanatan paylaşım.
  • ruh sağlıkları o kadar bozulmuş ki gecenin bir yarısı gs twitter paylaşımını takip edip başlık açıyorlar. ben gs'liyim ama yemin ederim ki ben görmemiştim daha. başka alanlara yönelin abi artık acıdım lan size yazıktır.