şükela:  tümü | bugün
  • telefonu açmadığı için burda başlık mı açılır aq. herkesi yazar yapmayın lütfen ya.
    rezalet puanı: -10/10
    edit: başlık üstüme kalmış. lan bari arkasında olaydın dediklerinin :(
  • tahminim ve deneyimlerinden yola çıkarak düşüncem, mng kargonun bu alanda ek kötüsü olduğu yönünde.

ancak daha detaylı anlatırsanız rezalet puanlaması yapılacaktır.

ürünü alırken tahmini teslim süresi neydi?
    kargoya ne zaman verildi?
    kargo şu an şubede mi? dağıtımda mı?

ayrıca kargo sektorunun durumu na ufaktan da olsa dikkat çeken yazının bölümünü okumanızı tavsiye ederim.

edit: link eklendi.
  • keşke bir şubeye gideydin kardeş demek istediğim rezalet olmayan rezalet.
  • bu ülke standartlarında olmayan rezalettir.
  • sürat, aras, yurtiçi vs fark etmeden tüm kargo şubelerinin %95'i telefonlarına yanıt vermediği için kabullenilmiş rezalettir. kargoların rezil çalışma sistemi normalleşti.
  • tüm kargo şirketleri aynı haltı yedikleri için artık alışmamız gereken rezalettir.
    hiçbir kargonun hiçbir şubesi o telefonu açmaz arkadaşlar.
  • mng kargo ile zamanında hızlı olması gerektiği için normal kargodan kat be kat fazla para vererek kargo gönderrttik. yarın teslim edeceğiz dediler. 3 günde teslim edemediler.

mng kargonun ana dağıtım merkezine gidip oradan aldım kargoyu. bakın ana dağıtım merkezi.

çalışan arkadaş abi mng ile çalışma bu firmadan uzak dur biz başka iş bulsak anında kaçıcaz başka kargo şirketiyle çalış demesinden beri herhangi bir şubenin önünden geçerken bile güzelce sayarım kendilerine.

uzak durun!