şükela:  tümü | bugün
  • çöp dökmeye çıkan genç öldüresiye dövüldü, ailesine gaz sıkıldı, astım hastası babasının göğsüne ayakla basıldı, aile ters kelepçeyle gözaltına alındı.

link
  • etrafta belli ideaolojiye sahip it kopuk ne varsa topladılar ellerine verdiler silahı..böyle haberleri daha çok göreceğiz diye korkuyorum malesef. sonumuz hayrolsun.
  • twitter'da trollük yapanlar bu haberleri neden paylaşmaz.

komple karşı değilim ama liyakatsız işe alınanlar bütün olayı berbat ediyor. sırf yandaş olduğu için yada bir cemaate yakın olduğu için insanlar işe alınırsa olacağı budur.
  • feci bir olay.
    peki bekçilerden bizi kim koruyacak acaba?
    kel olan birisi buna cevap vermeli bence.
  • bekçiler kadar en az bu silinmiş mesleği fuzuli yere yeniden diriltenlerin de kabahati vardır. bu vasıfsız adamlara silah ve kimlik vererek içimize saldılar, onlar da kendini kentin zaptiyesi zannetti.

bakalım bu kararları verenlerden bu kadar hakkına girdikleri insanların çektiklerinin bedeli nasıl acı bir şekilde çıkacak. hep beraber göreceğiz.
  • ülkemizde normal bir şeymiş gibi görülen nepotizmin sonucudur.
  • fotoğraf

su hareketlere bakar misiniz? bunlara degil güvenip canimi emanet etmeyi,karsıdan gelse yolumu değistiririm.
  • bekçiler haklıdır, haksızdır, olayın iç yüzü nedir bunları tartışalım ama neden acaba özellikle kolluk kuvvetleri ile ilgili bu tarz haberlerde kaynak olarak hep dhkp-c ve pkk gibi terör örgütlerinin sözcülüğünü yapan birgün.net linkleri paylaşılıyor?

bu durumu görünce insanın aklına doğal olarak bu terör seviciler sözlük uzantıları sayesinde hem hem kolluk kuvvetlerine bok atıp hemde tıklanma alarak bir taşla iki kuş vurmaya mı çalışıyorlar sorusu geliyor. işin doğrusu bu terör sevicilerin bu tarz haberlerinin çoğunun yalan olduğunu görüyoruz. bunlar polis, bekçi şöyle böyle yaptı ortalığı ayağa kaldırıyorlar sonra bir bakıyoruz olay tamamen alakasız çıkıyor.

edit: ikide bir aynı mesajı atanlar. tamam ulan anladık yandaş medya da işine gelen haberleri yapıyor. yandaş medyanında, birgün gibi terör sevicilerin de allah belasını versin. birinden değilsem illaki öbüründen mi olmam gerekiyor? yandaş medya iktidar yalakası olmak konusunda uzman ve o yönde algı oluşturmaya çalışıyor, birgün ve benzerleri de terör örgütleri konusunda algı ve provokasyon peşinde. bu olay birgün zihniyetinin uzmanlık alanına giriyor. bende bunu yazdım. öğrenin artık, bazı insanlar tarafsızdır. herkesi kendiniz gibi birilerinin güttüğü koyunlardan zannetmeyin.
  • bekçi dediğiniz insanlar (çok küçük bir kısmını tenzih ediyorum) hayatlarında bir baltaya sap olamamış, eğitim denen olgunun yüzünü görmemiş insanlar.
    sen kalkıp bu kadar cahil bir kitleye güç verirsen değil astımlı vatandaşa kendi babasına da gider biber gazı sıkar.

eğitimsiz insanın muhakemesi olmaz, eğitimsiz insanın sorgulamak gibi bir derdi olmaz, eğitimsiz insanın yaptığı eylemin nereye gideceği konusunda bir kaygısı olmaz.
    adamların beline silah koydular yahu! o silahın hangi sonuçları doğuracağının bilincinde değil ki o kitle.

bekçinin görevi vatandaşın huzur içerisinde olmasını sağlamak, onların korkusu olmak değil.
  • çok çok küçük bir yüzdesini tenzih ederek söylüyorum. nerede bir çar çakal, eğitimsiz, cahil tip varsa cebine silah koyar, sırtını sıvazlarsan sonucu bu olur. bekçilerdeki pozlar, havalar emniyet müdüründe yok.