• etrafta belli ideaolojiye sahip it kopuk ne varsa topladılar ellerine verdiler silahı..böyle haberleri daha çok göreceğiz diye korkuyorum malesef. sonumuz hayrolsun.
  • twitter'da trollük yapanlar bu haberleri neden paylaşmaz.

komple karşı değilim ama liyakatsız işe alınanlar bütün olayı berbat ediyor. sırf yandaş olduğu için yada bir cemaate yakın olduğu için insanlar işe alınırsa olacağı budur.
  • hükümet askeri değiller mi istediklerini yaparlar
  • bekçiler kadar en az bu silinmiş mesleği fuzuli yere yeniden diriltenlerin de kabahati vardır. bu vasıfsız adamlara silah ve kimlik vererek içimize saldılar, onlar da kendini kentin zaptiyesi zannetti.

bakalım bu kararları verenlerden bu kadar hakkına girdikleri insanların çektiklerinin bedeli nasıl acı bir şekilde çıkacak. hep beraber göreceğiz.
  • ülkemizde normal bir şeymiş gibi görülen nepotizmin sonucudur.
  • bekçi dediğiniz insanlar (çok küçük bir kısmını tenzih ediyorum) hayatlarında bir baltaya sap olamamış, eğitim denen olgunun yüzünü görmemiş insanlar.
    sen kalkıp bu kadar cahil bir kitleye güç verirsen değil astımlı vatandaşa kendi babasına da gider biber gazı sıkar.

eğitimsiz insanın muhakemesi olmaz, eğitimsiz insanın sorgulamak gibi bir derdi olmaz, eğitimsiz insanın yaptığı eylemin nereye gideceği konusunda bir kaygısı olmaz.
    adamların beline silah koydular yahu! o silahın hangi sonuçları doğuracağının bilincinde değil ki o kitle.

bekçinin görevi vatandaşın huzur içerisinde olmasını sağlamak, onların korkusu olmak değil.
  • çok çok küçük bir yüzdesini tenzih ederek söylüyorum. nerede bir çar çakal, eğitimsiz, cahil tip varsa cebine silah koyar, sırtını sıvazlarsan sonucu bu olur. bekçilerdeki pozlar, havalar emniyet müdüründe yok.
  • meslek/tecrübe/iş bilirlik/maaş konusunun zaten yukarıdaki ilk üç sıraya göre işlemediğini iyi biliyoruz.
    bunlara verilen para da bir halt bilmeden bilmem kimin tanıdığı diye getirilen (herhangi bir diplomayı geçtim bir mesleki yeterliliği dahi olmayan) ve bir çok kez ölümcül sonuçları olabilecek hatalara imza atan kişilere verilen para da bu halktan ve işsiz, güçsüz bırakılan evlatlarından gasp edilen paradır, hırsızlıktır.
  • amerika'da olsa diyen salaklar gelmemiş. gelişme var sözlük.

derhal idari soruşturma başlatılması gereken olaydır.
  • sen koyuna kalkıp sen aslansın dersen bu yetkileri kendilerinde görürler işte. daha çok duyarız böyle haberler.
hesabın var mı? giriş yap