şükela:  tümü | bugün
  • daha önce biliyorsunuz 7 ocak 2018 kadıköy'de vale dehşeti yaşanmış ve sonucunda iki kişi ölmüştü.

bu gece saat 02.00 civarında bu sefer rıhtım'daki barlar sokağında iki grup arasında silahlı çatışma çıkmış ve iki kişi yaralanmış.

30 yaşındayım 27 yılımı kadıköy'de geçirdim bu kadar pisliğin bir arada buralara doluştuğuna şahit olmadım. resmen planlı bir şekilde bütün iti kopuğu kadıköy'e yönlendirler sanki.

seçimle almayınca, ya hizmet kısıtlamalarıyla ya da böyle magandalarla insanları baskı alttına alıp ellerinde viskileri kahkaha atıyor sanki birileri. (evet viski, içmiyorlar mı sanıyorsunuz?)

kaynak

edit: moda -> rıhtım
  • haberde bahsi geçen olay, moda'daki hepimizin bildiği, gençlerin takıldığı ve güzel mekanların olduğu ve barlar sokağı olarak anılan kadife sokak'ta değil, sadece orta yaşlı erkek güruhuna hitap eden, ucuz bira ve kötü yemeklerin servis edildiği, dandik pavyonumsu birahanelerin bulunduğu ve sürekli bir olayın yaşandığı misak-ı milli sokak'ta yaşanmıştır. bu sokak moda'da değil, ruhtım'ın yukarısında bulunur. yanlış anlaşılma olmasın. bu sokakta böyle bir olayın olması da beni şaşırtmamıştır ayrıca.