şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar bu bir tesadüf olabilir mi? doğalgazla çalışan kalorifer de aniden kömürle çalışmaya başladı. acayip killandim. kendimi doğalgaz hasretinle yanıp tutuşan bebek ido'nun babası ibo gibi hissettim...
  • burada da sular kesildi.
  • musluklardan rakı akmasıyla iyice pik yapmaya başladı garip olaylar.
    edit:
    kanıt
  • bir yandan evin önündeki camii'nin önüne getirilen saman balyaları ve büyükbaş hayvanları izleyerek takip ettiğim çöp dağlarıdır. istanbul'da bile değilim o derece kafası buraya kadar geldi. bir dakika lan kuran mı yırtıyolar orda?
  • o da birşey mi? biz ankara'da bir haftadır pkklı belediye çalışanlarıyla çatışıyoruz.
  • dehşet vericidir.

evlerdeki buzdolaplarının aniden yok olduğu yönünde duyumlar mevcut.

eklemedir koca edit: osmangazi köprüsü'nde seyir halindeyken köprü yok oldu! suya düştüm, neler oluyor, imdaağağaaa... gulp...
  • sokaklarda üstü çıplak, deri pantolonlu kişiler dolaşmaya başladı diyolla...
  • istanbul’da ölenlerin cennete girişlerinin kapatıldığı da gelen bilgiler arasında.
  • istanbul'daki evime 1lt rakı gönderilmiş belediye tarafından. kapıcı aradı da söyledi.
  • bizim burada da, istanbul büyükşehir belediyesine bağlı zabitler fötr şapka giymeyenleri kırbaçlamaya başladı.