• şu iki haftada bizi öyle bir hale getirdiler.
    öyle bir sinir harbi yaşadık ki ben şu an sevinemiyorum.
    allah belanızı versin orospu çocukları.
  • (bkz: şimdi istanbulda olmak vardı)

evet, memnuniyet verici bir gelişmedir,
    ankaralıların 2014'te maruz kaldığı hukuksuzluk silsilesinin daha beteri imamoğlu için yapılmış, ancak geçen onca seçim sonrası sandıklar, çuvallar ve sayımlar pür dikkat takip edilmiş, süreç en yakın markajla izlenmiş ve bugüne gelinmiştir.

ancak
    akepenin "olağanüstü itiraz"ı için mazbatanın verilmesi gerekmektedir.
    bu detayın da dikkate alınmasında fayda vardır.

yine de bugün mutlu bir gün...
    istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğludur.
  • ekrem imamoğlu'nun mazbatasını aldıktan sonra, bugün 18.00 itibarıyla gerçekleşecektir. bugün bir devrin kapandığı gündür.

"adama, kişiye, kişilere gruplara, cemaatlere, vakıflara, derneklere hizmet işi bitti. ibb'ye ve istanbullulara hizmet dönemi başlayacak. inanın istanbul büyükşehir belediyesi'nin en kritik odaları, makamım dahil toplumun gözü önünde olacak." - - - ekrem imamoğlu

(bkz: istanbul/#19640758)
  • destek olmak için 18.00'de saraçhane'de olacağım tören.

- sizi de bekleriz canlar!

ekleme; mazbatayı almış saraçhane'ye geçiliyor.
  • istanbul sanki düşmandan kurtulmuş gibi sevindim resmen, sonunda hak ettiğini aldı. aktroller kudurmaya devam etsin, bu arada a haberden izleyin, gerçekten çok zevkli. :)))
  • aga mazbatanın fotoğrafını yayımladınız, eyvallah.

adamın tc numarasını kapasaydınız bari.
  • ntv, habertürk ve cnn türk'te emine erdoğan'ın bilmem ne ödül törenindeki konuşması canlı yayınlanıyor. erdoğan konuşmasa damat çıkıyor, damat konuşmasa karısı konuşuyor. yandaş üçlü neyse size gerek yok zaten, sosyal medya sağolsun.
  • şu an a haber'de tam da bu törenle ilgili konuşuluyor.

adamlar halen bu mazbatanın da devir teslim töreninin de bir hükmü olmadığını söylüyorlar, cumartesi gününe kadar geçerli olacak mazbata diyorlar, cumartesi anayasa mahkemesinden karar çıkacak diyorlar.

bir seçim sonucuyla bu kadar da rezil kepaze olunmaz be...
  • 2 haftadır o kadar iğrenç bir durum vardı ki, benim gibi sakin muhalifi bile yaptıklarından nefret eder hale getirdiler. umarım bu iğrençliklere 5 sene daha devam ederler de önümüzdeki seçimde tabela partisi arasına katılacak bir parti daha eklenir. son olarak (bkz: koyduk mu ?)
hesabın var mı? giriş yap