• 17 nisan 2019'da yayınlanan müge anlı ile tatlı sert programında youtube linki üzerinden direkt olarak izlenebilecek ve içinde "çocukların bakımını üstlenmesi için, bir babanın ruh sağlığının bozuk olması gerekir" gibi bir cümlenin yer aldığı ve boşanma eyleminin kadının bırakması sonucu gerçekleştiği gibi bir ifadeyle de sonlanan ilginç yorumlardır.

kendi yaşamlarındaki tecrübelerini ülkesindeki 80 milyona, dünyasındaki 7 buçuk milyar insana genelleyenlerin büyük bir yanılgı içinde olduklarını, rahmi bey'in de; "sadece çocuklarının değil, kendisinin de istediği yemeği aynı ocakta çıkartabilecek ve aynı sofrada kendisine de şefkatle sunacak babaların var olduğunu bilmesi gerekir diye düşünüyorum.

--- spoiler ---

müge anlı: zaten normal şartlarda baba da istemez ki bu iki çocuğun velayetini. iki kız çocuğunun. yani normal akıl ruh sağlığındaki baba, annede bir problem yoksa niye istesin yani?

m.şevki sözen: anneye bazen çok kızgınlık duyup intikamı çocuktan alıyorlar.

müge anlı: işte normal adamlardan bahsediyorum ben. çocuklarına bakma imkanını erkekler yapamaz.

rahmi özkan: yani bir anne hanım olarak kadın olarak, çocuklarıyla ilgisi başkadır. onun hastalığıyla, sağlığıyla, yatışıyla, kalkışıyla, yemeğini, sevdiği yemeği yapmayla, kahvaltısını hazırlamayla bir erkek bir baba, ha! bir baba belki de imkanını ortaya koyar, ona harcamasını yapar, giyimini alır okul masrafını eder, bilmem ne yapar, ama bakım, onu böyle alıp da kucağına kokladığı zaman annenin yaptığı hazırladığı çorbayı çocuğun içmesindeki duyacağı rahatlık başka türlü temin edilemez.

müge anlı: işte akıl ruh sağlığı yerinde olan erkekler böyle düşünüyor, e zaten onlardan da kolay kolay kadınlar boşanmıyor.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap