şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • 2021'in ilk süper lig derbisi olma özelliğini taşıyan, ligin 19. haftasında pazar günü tsi 19:00'da başlayacak olan futbol maçı. bu sene lig enteresan, 19. hafta ligin yarısına bile denk gelmiyor, tek bir maçı kazanmak ya da kaybetmek matematiksel olarak diğer sezonlara göre daha düşük bir önem yüzdesine sahip. maçtan sonra ne olursa olsun öncelikle muhtemelen hakemin konuşulacağını bilmek iç sıkıcı olsa da umarım seyir zevki yüksek bir derbi bizleri bekliyordur. büyük maçlarda rakiplerine oldukça zorlu anlar yaşatan sergen yalçınlı beşiktaş'ın bir adım önde olduğunu düşünüyorum.
  • besiktasin sergen shelby liderliginde liderligi alacagi mac. gider lig sonuncusuna kaybeder ama derbi kaybetmez bu adam. kraldir.

edit; tesekkurler besiktasim. tesekkur sergen hocammmm!
  • gslilere maça çıkmayın 3-0 dan huzur içinde çözelim bu işi dediğim maç hahaha.
  • beşiktaş taraftarı ne zaman götü kaldırsa mutlaka hüsran yaşar. 9 kişilik fenerbahçe'yi yenememesi, 3-0'dan 3-3 falan asla akıllanmıyorlar da.

gs rahat rahat kazanır. handikap olur.
    ama keşke bjk kazansa. nasıl olsa şampiyonluk için rakibimiz değil.
  • sümüklü imamın şımarık çoçukları farklı yenilir diyorum.
  • her iki taraf için de çok zor maç olacaktır bu kesin, ötesini konuşmak için daha çok erken.

alakasız not: fenerbahçe’nin yaklaşık 1 dakika 9 kişi oynadığı ve 1-1 biten maçı (sezon sonu da şampiyon beşiktaş olmuştu) buraya taşıyan arkadaş, kalecisiz ve yarım saat 10 kişi ile galibiyet diye bir seviye de var ara bulursun:)
  • eziktaş diye aşağılayanlara zikini taşağını göstermeye geliyor. korkun lan!
  • sakin olmak lazım. ne zaman kibirlensek sorun yaşarız. hatayspor maçı'ndan önemli değil.
  • bjk taraftarı gaza gelip büyük konuştuğuna göre gs'nin kaybetmeyeceği maç.
  • doğmamış çocuğa don biçme modası var zaten ülkede. derbi maçın favorisi olmaz.

ben galatasarayın avrupada çılgın atarken, fenerin küme düşmeye doğru giderken johnson golü ile 1-0 yenen feneri gördüm. ne anlatıyorsunuz olm siz.

form durumuna ve kadro kalitesine bakarsak beşiktaş şu an önde gibi duruyor ama sadece o kadar.

umarım kazanırım, umarım adaletli bir maç olur ve umarım eyyam olmaz.

not: beşiktaş.