• edit : sapına kadar gs'liyim. eski entrylerime bakabilirsiniz. sorunun fatih terim'de olduğunu görmediğiniz sürece çekmeye devam ederiz sevgili renktaşlarım.

beşiktaş'ın haklı galibiyeti ile sonuçlanan karşılaşma. adamlar ellerindeki ne olacağı belli olmayan isimlerle gayet iyi takım oluşturmuşlar ve ligin en iyi mücadele eden takımı konumundalar. sezar'ın hakkı sezar'a.

öyle ağzını yaya yaya " edin visca istiyorum, irfan can kahveci istiyorum , onyekuru istiyorum , trezege istiyorum , ronaldo olsun messi de olabilirse iyi olur " demekle olmuyor.

bak adamlar çok düşük bütçeyle gayet iyi adamlar almışlar ve oynatıyorlar. beklerin birinde rıdvan var , şu an ligin en iyi beklerinden biri. 19 yaşında. kalede ersin var , senin kalendeki 2 sırıktan iyi. forvetlerinde abubakar var , bonservis ücreti olmadan geldi. senin 15 milyon euro verdiğin adamı sike sike çoğaltır. öbür kronik sakatı da üstüne koyar.

arabistan'dan beğenip almadığın souza , ligin en iyi defansif orta sahası. 38'lik atiba taş gibi oynuyor. kayseri'den 500 bin euro'ya kiraladıkları mensah mükemmel oynuyor. 200 bin euro'ya kiralanan rosier de gayet iyi. aynı şekilde beleşe kiralanan ghezal ligin içinden geçiyor.

yani sergen şöyle ucuz bir takımdan lider kadro çıkarıyor. sen de rüştünü ispat etmiş , kulüplerinin 15 milyon euro istediği adamları istiyorsun. sonra da " ee yönetim almadı napalım , bu kadroyla bu kadar " diyorsun. alsana şöyle 300-500 bin euroluk kendini kanıtlamamış adamlar? aa ama pardon senin şampiyon olman için yıldızlar lazım sana. ligdeki en iyi kadro sende olmalı di mi? şu adama tapan taraftarları gördükçe galatasaray'dan soğuyorum gerçekten.

tamam hakkını yemeyelim, iyi bir teknik adam ama zamanı geçti. hala geriye düştüğünde yaptığı tek şey donk'u ileriye atmak. olur da bir gol buluruz belki diye. ve hala emre akbaba vitaminsizinden medet umuyor. ulan tt arena'nın altından petrol çıkma ihtimali , emre akbaba 'nın takıma faydalı olma ihtimalinden daha yüksek. bunu görmüyor musun hala?

şunu oynatacağına git u17'den 17 yaşındaki bir çocuk koy daha faydalı olur takıma. gerçekten aklım almıyor emre akbaba ısrarını? neden yani neden? adam 80'de oyuna giriyor , ama gören 115 dakikadır sahada mücadele ediyor sanır. koşmaya mecali yok. ayağına atılan topu durdurmaya çalışırken 10 metre öteye atıyor.

önünde 3 rakip oyuncusu varken topa vuruyor. bak yemin ediyorum önündeki rakibe çarpmasa top , kale çizgisinin üzerinde kalır. içeri girmez. öyle bir şut. topa sikimle vursam daha hızlı vururum. bir değil iki değil. 18 maç oldu emre bey hala form tutacak. bir de sözleşme yenilemek istiyor. ücretini 1.75 milyon euro'dan 1.5 'a düşürüyor kral. cimbombomun çocuğu. iyi keriz silkeliyor. buna yıllık 100 bin liradan fazla para veren yönetici haindir. 100 bin liradan kuruş fazlasını haketmiyor. 100 bin de haketmiyor da neyse...

tanım : beşiktaş'ın haklı galibiyeti ile sonuçlanan süper lig karşılaşması.

edit : eklemeyi unuttum, luyindama'ya laf eden adam siktirsin gitsin bale izlesin. gs'nin en iyisiydi. ft'ye tapan angutlardan zaten futbol yorumu yapmalarını beklemek saçmalık. adam abubakar'a karşı gayet üstün oynadı. her topu kesti ancak 2 pozisyonda hata yaptı ve onlar da gol oldu. her defans hata yapar. ama takım o kadar leş ki luyindama'nın hatasını örtebilecek bir arkadaşı yok. dolayısıyla da kabak luyindama'nın başına patladı.
  • maç bu havada oynanırsa falcao kesin zatürre olur. adam bari locada seyretsin maçı. yetkililere duyurulur. dedeye sahip çıkalım
  • marcao, sırf rosier ikinci sarı kartını alsın diye hayvan gibi bağırdı. pozisyon tekrarında müdahale bile olmadığı görülüyor. gs şehir tiyatroları tam gaz devam ediyor.
  • - fatih hocam, gol yedik.
    + butun emreleri sokun.
  • ya atiba yeter aq bırak bizi sal be! huzur ver ya! golü çıkarma bari, adam kalecinin işini yapmaya da başladı.
  • atiba'nın, depar atıp sırtına atlayan marcao'ya faul yaptığını iddia eden bir adet yan hakemin görev aldığı karşılaşma.
  • evet ufak tefek tartışmalı pozisyonlar var (arda, roiser, oynatılmayan avantaj vs) ama ben bu kadar hakem konuşan başka bir sapık topluluk daha var mı dünyada asıl onu merak ediyorum. bizim milletin ciddi anlamda psikolojisi bozuk.
  • cüneyt çakır kimi doğramış pardon? ulan kaval kemiği kırmaya teşebbüs eden arda sarı kartla geçiştirildi, ceza sahasına girerken abuş indirildi devam denildi, marcao atiba'yı itti faul gs lehine çalındı. kim kimi doğradı amk? utanın ulan biraz. bizim takımımız zayıf, karşımızda buldozer gibi giden takım var, on kişi kaldık kaybettik, lig bitmedi daha de geç. kendini salak durumuna niye düşürüyorsun?
  • sonucu her ne olursa olsun, maç bitiminde sol frame'de;

hakem adı (427)
    17 ocak 2021 beşiktaş'a verilen kırmızı kart (334)
    17 ocak 2021 galatasaray'a verilen kırmızı kart (357)
    17 ocak 2021 beşiktaş lehine verilen penaltı (475)
    17 ocak 2021 galatasaray lehine verilen penaltı (466)
    fatih terim (347)
    sergen yalçın (474)

başlıklarını göreceğimiz maçtır.
  • var hakemi açıklanınca iddaa oranlarının değiştiği maç.

var hakeminin açıklanmasıyla lig lideri ve ev sahibi takımı favori yapan oran galatasaray'a geçiyor, gerçekten enteresan.
hesabın var mı? giriş yap