şükela:  tümü | bugün
  • genelde beklenen olmuyor fakat geçen günlerde madrid'e yağan kardan sonra fazla umutluyum.

sanki bu sefer olacak gibi hissediyorum.
  • heyecan ile beklediğim,ve çok olmasını dilediğim kar yağışı.

uzun süredir istanbulda adam akıllı bir kar yağışı göremedik,umarim bu yil guzel manzaralara uyanacagimiz bir kar sabahina günaydın deriz
  • şöyle bir yağıp gideceği gibi bir his var içimde. ne zaman böyle günler öncesinden aman kar yağacak tantanası yapılsa sonu hüsran oluyor.
    umarım beni yanıltır bu yağış, çünkü kuraklık tehlikesinden korkuyorum.
  • her gün hava durumunu kontrol ediyorum, kar simgesi duruyor mu diye. 4 yıldır istanbul’da yaşayan bir akdenizliyim, tadını alamadım. son senemde belki, ha?
  • bunlar daha iyi günlerimiz karı beklediğimiz gibi yağmur yağdığında artık sol köşede bilmem ne tarihli istanbul yağışı diye başlık açacagız
  • black hole sun, won’t you come
  • sadece istanbul değil tüm ülkenin ihtiyacı var. 12 ocak 2021 saat 00:15 itibariyle iç anadolu bölgesinde 15 derece sıcaklık olan il var. bahar aylarında görülmez bu sıcaklık. kışa ayıp olmasın diye yakıyoruz kombiyi.
  • bu cuma camilerde kar duası yapılırsa şaşmam.
  • hafif beyazımsı ve yoğun düşmesi beklenen yağmur damlalarıdır. kar beklemeyin, eko sistem çöktü...
  • bir sik olacağı yok, geçen sene işsizlikten bu modelleri çok takip ettim , 1-2 gün kala rüzgar yön değiştirir veya alçak hava basıncı şehir sıcaklığını kıramaz, sulu kar yağar geçer