• o kadından ziyade kafasında kurguladığı kadına hayran kaldığı için ve elde edince hayalleri ile muhtemelen örtüşmeyeceği için bir süre sonra bıkacak adamdır.

kadınlar doğallığı elden bırakmasa erkekler aşırı hayalperest olmasa çözülür bu durumlar da işte...
  • 17 sene icinde cekmedigi eziyet kalmamis adam...
  • 17 sene kebap hayal etmiş, önüne gelince hızlıca yemiş ve canı tatlı çekmiştir.
  • 17 sene boyunca beklentiyi çok yükseltmiş olacağından ,mutlu olması imkansız olan adamdır.
  • boşanma sebebi aşağıda belli olan şahıs:

(bkz: aq)
  • aslında çok da özel bir şey olmadığını yüksek tahsilli bir sığırdan öğrenmiştim.
    iş çıkışı, kurumun cafeteryasında toplanıp, birer kahve içeriz stresten arınmak için. kurumda çalışan erkek doktorlardan biri de masamıza ortak olur mütemadiyen, çok da güzel sohbetler edilir. sadede gelelim;

ilişkiler üzerine konuşurken, kız arkadaşlardan biri "hocam evli misiniz?" diye sordu.
    "1. turu sonlandırdım, 2. tura başlayacağım." dedi.
    bu boşandığını ve 2. kez evlenmek üzere olduğunu söylemenin kuuuul versiyonu olsa gerek. neyse... derken 2. irdeleme cümlesi geldi arkadaştan; "zor olsa gerek hocam 2. bir evliliğe karar vermek."

"20 sene önce fakültedeyken aşıktım ben ona. evlenme teklif ettim, kabul etmedi ama ona olan tutkum hiç bitmedi. sonra o evlendi, ben evlendim, çocuklarımız oldu. eşlerden ayrıldık. 20 yıl sonra tekrar evlenme teklif ettim ve kabul etti." diye cevap verince bizim ultra romantik salak kız birden "ayyyyyyy ne tatlıııı!" diye göz bebeklerini kalp şekline bürümüştü ki cümlenin devamı geldi;

"20 yıl bekletti beni. aylarca nefes aldırmadan becereceğim onu!"

hayatımda o kadar sinirlendiğim çok zaman olmuştur ancak birinin yüzüne kusmak istememin örneği çok da yoktur. velhasıl dostlar, her zaman çok da "ayyyyyy ne tatlıııııı!" olamayabildiğini 1. ağızdan dinleyerek öğrenmiş oldum.
  • fghşkjşlfhgdflkgd adam gibi adam.

"beni en cok seven adamla evlenmek" diye bir evlilik nedeni yok. var da yok.

beni en çok seven, 6 yıldır bana hayran kedimle evleniyorum herkesi beklerim.
  • davul örneğini veren olmuş. yazık olmuş dedirtendir
hesabın var mı? giriş yap