• gitmiyor. her yer kilit, her yer kapalı.
    nişantaşı'nda 110 dakika da alabildiğim mesafe 150 metre (inanın abartmıyorum, az sonra gelecek entryler beni doğrulayacaktır).
    2 köprü buz tutmuş durumda. haramidere ötesine "girmeyin" uyarıları, 10-20-30 aracın karıştığı zincirleme trafik kazaları. vs vs vs.
    aklı olan trafiğe çıkmaz. tek diyebileceğim bu.

edit 1:
    açık olan güzergah bildirene elektrik süpürgesi veriyoruz efendim.
  • yandex'in kırmızı 10 olarak not verdiği trafik

(bkz: you are better walking)
  • yağıştan ziyade buzlanma nedeniyle oluşmuş trafiktir. istinye bayırında ilerleyen araç neredeyse yok. ara sokaklarda kış lastikli ve dört çeker araçlar bile ilerleyemiyor, üstelik ciddi bir kar da yok, en fazla iki santimetre.
  • zaten her daim karışık olan trafiği kar ve buzlanma ile karmakarışık olmuş trafiktir.
  • bir vesileyle bugün eve erken vardım, levent çevresindeki durumu camdan gözlemleyebiliyorum. bugün eve araçla varmaya çalışanlara allah kolaylık versin.
  • şu video bugüne aitse istanbullulara kolay gelsin dediğim.
  • hep 50 liralık akbil yüklediğim için sikimde olmayan trafiktir. metrobüs yolu açık gençler.
  • yüksek kesimlerde max 15cm ye kadar alçak kesimlerde ise az tutan bilhassa sahil yollarında hiç tutmayan kar yüzünden çekilen eziyettir.
  • yandex'i bir açtım her yerde trafik kazasi vb. işaretler var.herkes speech bubble ile birseyler yazmış demek ki durum gerçekten vahim.

bilmeyenler için not : yandex navigasyon uygulamasında trafik bilgisi alıp speech bubble ile istediğiniz noktaya diğer sürücülere bilgi verebiliyorsunuz
  • çok çok acil bir durum yoksa kesinlikle yola çıkmayın. öte yandan benim gibi işten çıkıp evinize gitmekse tek amacınız toplu taşımaların da çoğu çalışmıyor ya da ilerleyemiyor. metrobüs bile tek yönlü çalışıyor. avrupa yakasına gidiş yönü neredeyse tamamen kapalı. 10 dakikadır izliyorum bir milim bile ilerlemedi araçlar.

anadolu yakasına geçişteyse işler daha vahim. trafik yok ama zincirlikuyu'ya araçlar gelemediği için 10 dakikada bir metrobüs kalkıyor.

ek: http://www.canlimobeseizle.com/…koprusu-canli-izle/
hesabın var mı? giriş yap