şükela:  tümü | bugün
  • 17 şubat 2018 cumartesi günü saat 19:00’da kadıköy’de oynanacak maçtır.

başakşehir maçındaki kadronun bozulması beklenmiyor. yalnız bu defa 3 oyuncu hakkının kullanılmasında fayda var. valbuena boş bir oyuncu değil tamamen yedek bırakmak doğru değil. keza alper potuk bir önceki maçta çok kuvvetli gözüküyordu. çok az süre aldı. samed’in de boş bir oyuncu olmadığını ligde de süre alması gerektiğini düşünüyorum.

ilk 11

_______fernandao_______
    __aatıf__giuliano__dirar__
    _____topal___souza_____
    _hasan____________isla_
    ______neto__roman_____
    _________volkan________

yedekler

________soldado________
    _alper__valbuena__samed_
    ______eljif___oğuz_______
    _ismail____________şener_
    ________batuhan________
    ______kameni/erten______
  • başakşehir maçından daha zor maç.
  • alanyaspor çok zayıf. son 2 maçlarını yenildiler. fener başakşehir maçındakı gibi konsantre olmasa da 2-0 veya 3-1 yener. beşiktaş maçı öncesi kesin yenmemiz gereken karşılaşma.

trabzon kendi sahasında başakşehir'e yenilmez. bu hafta burak da dönüyor. gs'nin rakibi kasımpaşa da yükselişte. 2. devre oynadıkları 4 maçtan 2'sini kazanıp, 1'de deplasmanda berabere kaldılar. tek yenilgileri istanbul'da beşiktaş'a karşı (2-1). olası farklı galibiyet fener'i 2., hatta lider yapabilir.
  • gise fiyati 130 tl olan 2 adet maraton ust c kombinesini tanesi 75 tl’den devredecegimiz mac.
  • 10 tane evlatla gideceğim maçtır. otizmli yakışıklılarımızı götürüyoruz.
    daha kalabalık alanlara girsinler,
    spordan vazgeçmesinler,
    hayatımızda daha çok yer etsinler diye 10 tane aslan parçasıyla birlikte izleyeceğiz.

ev sahipliği için gözümün bebeği kulübüme teşekkürlerimle...
  • fenerbahçe'nin bu maç özelinde konuşuyorum farklı ve rahat galibiyet alacağı maç olacaktır. bol gol bekliyorum.
  • beşiktaş'ın konya' da yaşayacağı olası bir puan kaybı bu maçı çok daha kritik kılıyor. her halükarda fenerbahçe derbi haftasına kayıpsız girmek için asılacak, rahat bir galibiyet alacaktır. skor tahminim 4-1.
  • en az 45 bin taraftar olur tribünlerde. fb'nin zorlanacağını düşünmüyorum. bu haftanın sonunda puan durumu şöyle olur:

1) galatasaray: 47
    2) fenerbahçe: 44
    3) başakşehir: 44
    4) beşiktaş: 41
  • başakşehir galibiyeti ve guliano’nun dönmesiyle güzel bir hava yakalayan sarı kanaryamın coşkulu bir taraftar önünde farklı bir galibiyet alacağı maçtır.
  • inşallah bir operasyon gelir bu maç. talisca ve pepe operasyonundan sonra daha korkuncu ne olur bilemiyorum. fenerliler inşallah 100 yıl hakemi konuşurlar. öyle bir maç olsun.