şükela:  tümü | bugün
 • paramızla aşağılandığımız rezalettir. dün akşam sueno hotel side'de sibel can konserine katıldık. öndeki iki sırayı protokole ayırıyorlar, bant çekiliyor oraya, amfi tiyatronun geri kalanına da insanlar öğle saatinden itibaren masalara havlu bağlıyorlar. yarım saatte bir toplansa da bıkmadan bağlayanlar, kavurucu sıcakta akşama kadar nöbetleşe oturanlar bile var. eşim ve iki çocuğumla konser saatine 15 dk kala gittik, en arka sıralardaydık. 1 saat kadar sonra turistlerin ilgisini çekmeyince boşalan yerlere oturduk. 2. sıradaydık. masada 2 aileyiz ve bir sandalyemiz eksikti. önde oturan sonradan güvenlik şefinden patronun eşi ve kızı olduğunu öğrendiğimiz insanlara eşim nazikçe sandalyeyi alıp alamayacağını sordu. kadının tepkisi çok acayipti, bir böcekle muhatap olmuşçasına bakmadan bir hayır işareti. eşim yerine (beton zeminde oturuyordu) geçti ve hemen güvenlik şefi koşup kadına sandalyeyi oradan alıp alamayacağını sordu, boş olursa rahatsızlık veren olur diye. kadın aynı kraliçe edasıyla bu kez al anlamında onu da bir güzel aşağıladı. ve o müşteriye layık görülmeyen kıçı kırık sandalye boş şekilde sahnenin en önüne kaldırıldı. dahası, aynı otel güvenliği eşimin yanına gelip eğilip, o kişilerin patronun eşi ve kızı olduğunu söyleyerek rahatsız etmememiz istendi. ben de bunu tripadvisor vs her ortamda yazacağımı söyleyince aldığım cevap gözlerinden ateş saçarak "farketmez, sonuçta patronun bir ailesi var" ???? ( işe alımlarda iq testinin gerekliliği... biz ailesi olmasın mı dedik ulan?)

  şikayetimi yazılı olarak da bugün ilettim. bir daha asla ayak basmayacağım, müşteriye zerre kadar saygısı olmayan bu otel de bizim için 5. sınıf bir oteldir artık. iki küçük çocuğum olduğu için (lunapark, eğlenceli aktiviteler vs) tercih ettiğim, tatil için geldiğim bu otelde cahil cühela takımı ile (yaşlı hanımlar da dahil) muhatap olmak durumunda kaldım. eyyy müşterisine bir sandalyeyi bile çok gören otel yönetimi, biz pis fakirlerden 5 kuruş alamazsın artık, eşin kızın ve sibel can ( ki zaten şarkılarını bile bilmem, dinlemem, bizde eşeklik ki gidiyoruz oraya ünlü diye merak işte) ile kendin çalıp kendin oynaman dileğiyle... umarım insanımız bir otel konserinde bile uygulanan bu "bazı insanlar daha eşittir" uygulamasına isyan edip tercihlerini ona göre yaparlar.

  edit: mal diyen seviyesize aynen iade edip üstüne sifonu çekiyorum. okuduğunu anlama dersi al, sibel can için gittiğimi yazmadım. tatil için ordaydık, tercih sebeplerimi de belirttim. izleyemediğim için üzüldüğüm fikrini de bi tarafından atmış olmalısın.

  edit2: imla

  edit: peki. 2. entry için bilal'e anlatır gibi, sibel can için gitmedim ama rezalet sibel can konserinde yaşandı. aşırı rammstein bünyede böyle idrak yolları enfeksiyonu yapıyor demek ki...
 • kimse kusra bakmasın ama, sibel can izlemek için para ödeyen ve izleyemediği için üzülen malları görmemize yarayan bir rezalettir.

  altı üstü sibel can lan bu, sanki rammstein gelmiş adam izleyememiş gibi anlatıyor. izleme git odana banyoda leğene şarıl şarıl su boşalt yada sifonu çek daha sanatsal sesler duyarsın.

  adam editle sibel can için gitmedim demiş ama başlığı sibel can rezaleti diye açmış ???
 • kimse kusura bakmasın ama, parasını canı istediği gibi harcayan ve harcama özgürlüğüne sahip olan insanlara "mal" diyen terbiyesizleri barındıran bir başlıktır aynı zamanda.
 • okumadan önce sibel can'ı görünce ben de güldüm ama kocasının otelindeki velinimetlerine, kraliçe gibi yaşamasına sebep olan insanlara hadsizce davranan bir adet piremses barındıran rezalet.. en nefret ettiğim insan türü..
 • sene olmuş 2017, hala kodamanların otellerine para kazandıranlar var dedirten rezaletimsi.

  edit: hırsımı alamadım amk, gitmeyin artık yarak kürek yerlere tatile!
 • "bu devirde kimse sultan değil, hükümdar değil, bezirgan değil..." diyemedin mi?
 • böyle durumlarda sandalyeyi daima garsona istetmek lazim ben öyle yapiyorum. ne idügü belirsiz insanlarin ne tepki verecegini kestirmek zor cunku.
 • enteresan bir şekilde "padişah" şarkısını söylemediği için "sen kimsin" temalı cümleler kurulamamış olan rezalettir.*

  ben de ordaydım, beyefendiyle alakam yok. ancak bence burda rezalet olan asıl kısım tatile gelmiş ve deniz-kum-güneş için geceliğine epey para ödemiş insanların tüm gününü nöbette geçirmeleridir. otel yönetimi bu konseri ücretsiz yapmak yerine kişi başına çok değil sadece 5euro yapsaydı emin olun ki tatilcilerin yarısı o konserde olmayacaktı. mis gibi parasını ödeyip gitmek isteyen insan rezervasyonlu giderdi.

  yalnız bunun dışında denizi tertemiz, alkolleri iyi marka (chivas, olmeca, absolute vs), kahvaltı hariç oldukça iyi yemekleri olan bir oteldir.
 • sueno otelde her sene sibel can ve ebru gündeş konser verirler. nedendir bilinmez. muhtemelen bi akrabalık ya da bedava konaklama vs. bir şeyler söz konusu. bildiğim kadarıyla da otelde konaklayanlar konser için ekstra ücret ödemezler, dışarıdan konsere gelmek isteyenler öder. dolayısıyla içi boş olan ikinci entry böylece çöker.

  --- spoiler ---

  kimse kusra bakmasın ama, sibel can izlemek için para ödeyen ve izleyemediği için üzülen malları görmemize yarayan bir rezalettir. altı üstü sibel can lan bu, sanki rammstein gelmiş adam izleyememiş gibi anlatıyor. izleme git odana banyoda leğene şarıl şarıl su boşalt yada sifonu çek daha sanatsal sesler duyarsın. (zinaedenzidan)

  --- spoiler ---

  tanım: rezalettir. kimin başına gelse can sıkar.