şükela:  tümü | bugün
  • kocaeli'nin kandıra ilçesinde 17 yaşındaki kızın karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede hamile olduğu ortaya çıktı. genç kıza cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 20'den fazla kişi gözaltına alındı.

http://www.milliyet.com.tr/…-agrisi-gundem-2682441/
  • abi batsın bu amk dünyası kopsun artık kıyamet bu nedir allah aşkına? nereye gidiyor bu insanlık? bazen sırf bu tür haberlerin vermiş olduğu sinirle barbarlığım tutuyor ve idamın gelmesini istediğim anlar oluyor. böylelerini meydanlarda münasip yerlerinden asacaksın!
  • bence muharrem ince'nin en büyük vaatlerinden birisi de çocuk istismarcıları hakettiği cezaları çekmesi için yeni düzenlemeler getirmesi olmalıdır.

her gün şöyle haberlerle uyanmak ve bu canilerin ceza almayacaklarını bilmek insanları yaralıyor, toplumu umutsuzluğa itiyor. bizim de burada bu canilere kin nefret kusmaktan başka elimizden bir şey gelmiyor.

idam haricinde bunları caydıracak öyle bir cezalandırma sistemi olmalı ki bu caniler bu yaptıklarını yapmadan 100 kez düşünsün.
    çok çok önemli bir konu bu.
  • edit: @makbul vatandaşın yaptığı uyarı ve düzeltmeyle entry editlenmiştir.
    edit : benim yüzümden diğer yazar arkadaşları da yanlış yönlendirmemek için @makbul vatandaş isimli yazarımızın bana gönderdiği mesajı aşağıya yazıyorum.

"tecavüz 18 yaşını dolduran bireylere karşı organ ve sair cisim sokma veya veya nitelikli taciz fiilleri sonucu oluşur.

18 yaşın altındaki cinsel müessir fiiller tck'da istismar olarak adlandırılır ve cezaları nispeten yüksektir."
  • dünyanın en ahlaksız en mide bulandıran toplumlarından birinde yaşanmıştır. sorsan akşama kadar milliyetçilik islamcılık kasarlar ama geldikleri durum bu. islam kırbacı altında ağzına sıçtılar güzelim ülkenin.

tekrar ve tekrar söylüyorum bu toplumun tek çıkar yolu kocaman bir temizliktir. sübyancı mı ? as. katil mi ? as.