şükela:  tümü | bugün
 • süleyman kara diye biri. gencecik kızı öldürüp acısına dayanamayan annesinin de intiharına yol açmış. izmit bu haberle çalkalanıyor. bu herif medyumluk yapan, fal bakan, büyü yapıp bu işlerden zengin olup izmit'te tanınan biriydi. birara milletvekilliği aday adayı bile oldu.

  http://m.hurriyet.com.tr/…-yemege-goturmus-40886520
 • "süleyman kara savcıya verdiği ifadesinde, ecem'i boğarak öldürdükten sonra cesedi aracın bagajına koyduğunu, ecem'in annesi esra ercömert'i ve kız kardeşini alarak yemeğe gittiklerini ve cesedin bu sırada aracın bagajında olduğunu söyledi."

  bu ne??!??!
 • ''türkiye cumhuriyeti şeyhler dervişler müritler memleketi olamaz'' diye 100 yıl önce açıklanmış ama halk hala cahil. cinci hoca diyor birde, cinci hoca lafa bak. kimse kusura bakmasın ama bu adama 1 kez dahi olsun fal baktıran, ''cin çıkartırmaya'' giden vs geri zekalılar olduğu sürece böyle soytarıların varlığı bitmez.

  nerede sapık, ahlaksız, inançsız, çarpık inançlı insanlar varsa ya bunlardan oluyor yada bunlara inanıyor. topunuz ahlaksızsınız ve topunuz suçlusunuz. bu batılların ne dinle nede insanlıkla alakası var, topunuz sefilsiniz.

  hırsızın hiç mi suçu yok derseniz evet asıl suç hırsızın ama bu hırsza (şarlatana) inanan herkesde aynı oranda suçlu.

  edit: inanç sahibi olmayan, bir tanrının varlığına yahut dinlerin varlığına inanmayan duyarlı arkadaşlar uyardı, ''inançsız'' ları bu soytarılarla aynı kefeye koyduğum gibi bir düşünce olmuş. asla öyle bir hakaretin içerisine girip gerici, yobaz, ahlaksız bu tayfayı ''inançsız'' ve düzgün insanlarla aynı kefeye koymak haddime değildir. burada kastedilen inançsız tanımı; inandığı dine ters hareket eden, şirk koşan yobaz ve cahil halktır.

  gerçekten inanan, inandığı gibi düzgün yaşayan (ne yazık ki, bence sayıları türkiye'de %10 dahi etmese de) kimselere asla laf etmeyeceğim gibi, inanmamayı tercih etmiş, akıllı, dürüst, ahlaklı kimselerede en ufak bir eleştiri haddime değildir. bir inançsız olarak yanlış anlaşılmak istemem.
 • ortaçağdan kalan bir döl israfının babamın bir arkadaşını daha öldürdüğünü bildiğim için şaşırmadığım olay.
  not: dava açmadılar. o kadar salaklar. “allah’ın takdiri.” dediler.