şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahçeli birkaç kendini bilmez cahil taraftarın açtığı pankart.

  http://hizliresim.com/adb0zg

  tam da çocuk tecavüzlerinin çocuk evliliklerinin tartışıldığı dönemde sözde rakiplerine göndermede bulunuyorlar.

  kısaca;
  18'den önce hatta 3 yaşından 5 yaşından beri sizi s ....yoruz demeye getiriyorlar.
  artık 18 oldunuz illegal değil legal olarak s....ceğiz diyorlar.

  kirli bilinçaltları da ortaya çıkmış oluyor.

  not: burası beşiktaş alayına gider
 • "political incorrectness" bundan iyi ifade edilemezdi.

  not: sari laci.

  hayir resit olma esprisi cinsellik olmadan da yapilir öyle bir sey dusun ama yok. cok yazik.
 • ya şunun çirkinliğini görmek, "aman yapmayalım böyle bir şey" demek bu kadar mı zor? özellikle şu günlerde en çok konuşulan konu bu iken insan daha bilinçli daha hassas olmaz mı? yemin ediyorum bizim toplum hiçbir şeyden ders almayı bilmiyor. hadi bunu bir ay önce yapsan gene anormal de zır cahilsin diyeceğim, şu son tartışmalardan sonra da mı bilinçlenmedin.
  hangi takım taraftarı olduğu önemsenmeden tepki gösterilmesi ve şahısların da tek tek çıkıp özür dilemesi gereken rezalettir. belki basit bir pankart diyeceksiniz ama değil, bu ülkede meşrulaştırılmaya çalışılan sapık bir zihniyet var ve bu pankart türkiye'nin en büyük kulüplerinden birinin taraftarları (bütün fenerbahçe taraftarını kast etmiyorum, fotoğraftaki insanlardan söz ediyorum) tarafından bu zihniyetin desteklenmesidir. cezasız kalmamalı.
 • galatasaraylıyım ama sonuçta fenerbahçe de ülkemin takımı. babam fenerli, en yakın kankam fenerli falan filan.
  velhasıl kelam, fenerbahçeden utanıyorum. türk futbolunun yüz karası olduğunu ispat etti bu davranışla. yazık, iğrençsiniz.
 • şimdi birazdan fenerlinin biri gelip siz de şunu şunu yapmıştınız diye savunacak bu rezilliği.
 • ben takım falan tutmuyorum da, tutuyor bile olsam şu an tümden soğurdum. tüm takımlardan, futboldan, onun seyircisi olmaktan. bunlarla aynı şeyi mi seyredeyim? ülkem soğuk.
 • (bkz: rıza efendi 2 ekmek 1 süt) pankartından daha iğrenç bir pankart daha yapabilirler mi diye merak ederdim, cevabını almış oldum.

  birde poz vermiş aptal sürüsü. rezalet bir pankart.
 • fenerbahçeliyim. ancak bunu yapanın iğrenç bir insan olduğunu inkar edecek değilim. dün zaten sosyal medyadaki arkadaşlarından utandım. hepsinde koymalı gömmeli iletiler vardı. engeli basın geçin. uğraştığınıza değmez.
 • tribünde olur böyle atışmalar gereksiz duyar kasıyorsunuz. adamlar 17 için illegal diyor sonuçta, ülkede küçüğün rızası diyen bakan var.

  bu arada buna laf edenler zamanın kırmızı japon bayrağı açmıştı. buna duyarsa ona da duyar o zaman lütfen!