şükela:  tümü | bugün
  • atatürk 174
    stalin 162
    lenin 165
    che 175
    hitler 175
    napoleon 168
    putin 170
    einstein 175
    hawking 169
    kasparov 174
    dostoyevski 169
    marx 175
    freud 172
    kant 157
    nietzsche 173
    mozart 163
    beethoven 162
    chopin 170
    chaplin 165

şimdi şuradan siktirin gidin.
    ayrıca uzunun alfalığını da gördük sikmedik bir kulak arkamız kaldı.

edit: noluyor ya yakında başlık başıma kalacak gibi entry siliniyor.
  • kendini kurt sürüsü, yahut maymun kabilesi sanan insan dolu burasi yahu
  • bazı insanların entrylerini okuyunca dehşete düşüyorum. adam doğuştan şanslı uzun boylu doğmuş ve büyümüş hayatta başka bir konuda başarılı olamamış hıncını kendilerinden daha kısa insanları aşağılayarak ve onlarla resmen dalga geçerek kendini tatmin ediyorlar.

birisi bu alfa erkek tanımını lütfen bana yapsın. alfa erkek uzun boylu mu oluyor? cidden cahilliğimden soruyorum?

1.74 boyundayım yıllarca boy mevzusunu acayip kafama taktım zar zor atlattım. siz burada iki espri kasacaksınız diye bu konuda ciddi takıntıları olan insanların kalbini kırmayın.

edit : hiçbir başlıkta bu kadar yazar engellediğimi hatırlamıyorum.

zorunlu edit : sabaha kadar mesaj kutum patladı. sadece merak ediyorum yaptığınız saçma sapan espriler yüzünden bir sürü insanı kırmışsınız. tanımadığını bir insanı kıracak kadar nasıl kötü olabiliyorsunuz aklım almıyor.

son sözüm hanımefendilere bakın bu sizin boktan boy olayınız yüzünden bir sürü adam komplekse girmiş. gerçekten artık bir şey yazasım da gelmiyor.
  • iri penisi boy ve kiloyla alakalı sanan alfacanları dme bekliyorum, kilomu, boyumu ve boyunu göstereceğim.

edit:yeter artık fotoğraf atmıyorum ne çok yarrak meraklısı varmış aq.
  • itirazınız varsa;

(bkz: bruce lee)

(bkz: jet li)

(bkz: jackie chan)
  • yıl olmuş 2020, hala alfalık öyle olmaz diyenler var. olm, devir para devri. sosyal ortamda o kadar hatunun arasında bir bozarlar uzun boylu alfalığını senin, cebine harçlık sıkıştırılmış velet gibi kalırsın. parasızlığın telafisini yapacak boy veya penis yok.

biri de tek yumruk indiririm öyle alfayı demiş. arkadaş, dikkat et, eleman iki tane göğsüne sıkıp, kral avukatıyla beraber haksız tahrik sonrası iyi haldi infaz kanunuydu yönetmeliğiydi derken iki sene sonra dışarıda dolaşmasın. olmadı bunun iti çakalını kiralayanı var. aman diyim.
  • bu erkek milletinin çoğu gerizekalı ve kompleksli diyorlardı da inanmıyordum.

ufak penis, zengin olmamak, boyu uzun olmamak, kasları olmamak, ünvanı olmamak.. yani maddi ve fiziksel gücü olmamak..

bunların hiçbiri alfa olmanızı engellemez. ne engeller biliyor musunuz?

aptal olmak, beceriksiz olmak, kompleksli olmak, korkak olmak, merhametsiz olmak, güçlü olacağım diye ruhunu felç etmiş, götünden korkan ruhsuz, duyarsız, tahmin edilebilir bir makine olmak sizi çöp yapar.

gerçek bir kadın böyle bir çöp olduğunuzu görürse; ne paranız ne kaslarınız ne gücünüz, ne penisiniz sizi kapının önüne konmaktan kurtaramaz..

siz çok güçlüyüm zannedersiniz ama gerçek güç; ne paradır, ne zekadır, ne kas, ne penis, ne duygusuz taktisyen akıldır. gerçek güç kırılgan olabilecek kadar korkusuz bir yüreğe yani hem ıq ya hem eq ya sahip olmaktır.. insanlığınızı kaybettikten sonra penisiniz de batsın, gücünüz de, zekanız da, paranız da..
  • alfalığın boy kiloyla alakalı olduğunu zanneden ezikler toplanmış yine.
  • dedem, 86 yaşında.
    boy: en fazla 1.65
    kilo: olsa olsa 75

- çiftçilikle geçiniyor
    - iki hanımı, 20 tane çocuğu var
    - hepsi en az lise mezunu
    - 7 tanesi üniversite mezunu
    - hepsini tek başına okuttu
    -75 yaşındayken elinde yabayla fıstık harmanı yapıyordu
    - kışlık odununu hala kendisi yapıyor

çocukken ona baktığımda dev gibi görünürdü, büyüdüm, hala aynı. tek bakışıyla adamı sıçırtıyor, karşısında değil oturmak, cümle dahi kuramıyorum. ne üşütecek kadar soğuk, ne ısıtacak kadar sıcak, tam terazi bir yakınlık.

alfa malfa tipiksi ergen triplerinden anlamam ama bu alemde onun üzerine errrkek tanımam.
  • sözlüğün kalitesindeki vahim düşüşün göstergesi olan başlık