• hepsi minimum 1.90 olan ekşisözlük yazarlarının yanında şansı olmayan erkektir
  • 155 boyunda siyah taytlı , pembe şişme montlu , pembe airmax’li , pembe kaplı iphone x’i olan , minik bir köpek sahibi olan ve büyük olasılık sarışın olan kadını siken erkektir.
  • arkadaş böyle başlıkları beni havada karada siksinler diye mi açıyorsunuz, anlamıyorum ki.
  • şimdi buraları 175 cm cip ile ilgili espri kasanlarla dolduracak erkektir.
  • bizim ofiste de vardı bu başlıkta anlatılan tipin birebir aynısı. yaklaşık 1.75-1.80 cm boy, spor yapan ve bilmem kaç model land rover cipi olan bir mühendis erkek.

başlıkta yazılmayan en büyük özelliği ise duş "almamasıydı". ofiste garip bir koku var ama tabii bu koku başlarda bir insana pek kondurulmuyor. hani ter kokusu gibi bir şeyi çoktan geçmiş seviyesi.

en sonunda kokunun bu vatandaştan kaynaklandığı ortaya çıktı. önce arkadaşları vasıtasıyla kırmadan söylenmek istendi. eleman duş almayı sevmiyormuş. "sevmiyorum ben yeaa suya sabuna dokunmayı heh heh" demiş yavşak yavşak.

bir, iki derken en sonunda genel müdür genel müdür yardımcısına, genel müdür yardımcısı bölüm müdürüne, bölüm müdürü ekip liderine söyledi.

yine olmadı. yani allah inandırsın bildiğin kesif bir bok kokusu.

sonra siktirettiler. burayı başka bir kelime ile ifade etmek isterdim ama tam karşılığı bu, siktirettiler.

yani diyeceğim o ki böyle durumlarda başlıktaki vatandaşı koklamadan olaya balıklama atlamayınız.

(bkz: otuzluk abilerden genç sözlük erkeklerine öğütler)
    (bkz: otuzluk abilerden genç sözlük kızlarına öğütler)
  • doğrusu cipi olan spor yapan 175 cm boyunda mühendis erkek olması gereken anlatım bozukluğundan muzdarip* mühendistir.
  • bu tip entrylere klasik cevap gelsin;
    (bkz: süzme orospu çocuğu)
    kaşınıyorsunuz çocuk çünkü gelişememiş , ergenlikten çıkamamış dümbük takımı.
  • muhendis ve spor yapan bir erkek olarak amorti tutturdugum kombin. direkt kari ariyorum diye baslik acip altina yazsaniza oglum kimseniz
  • holm bu ülkede mühendis adamın boyu 1.75 olur, spor yapar ama jipi anca dacia duster olur.
  • 1,70 boyumla skimde olmayan hemcinsimi niye metalarla anlatmışlar? yanı huyu şöyle, göz rengi böyle vs değil de niye meta? mala tapan kaşarları gün yüzüne çıkartan hede...
hesabın var mı? giriş yap