şükela:  tümü | bugün
  • lazları rum dönmesi olarak nitelendiren kör cahil. kaldı ki topal osman laz da değil sonradan büyük çoğunluğu sünnileşen alevi çepni boyuna mensup idi. ilgili entrysi için:

(bkz: #30266246)

cehalet kötü şey...
  • en sevdiğim yazarlardan birisi. kültürlü ve aklı başında, adam gibi adam. keşke sözlükte böyle daha çok yazar olsa.
  • (bkz: sebbiha)
  • kürt milliyetçilerini solcu zanneden yazar.
    (bkz: #33550251)

edit sonrası edit: bdp'nin yalancısı olduğunu belirtmiştir yazar, şimdi oldu...
  • en basit ifadeyle cahil bir yazar. zaten sürekli bişeyleri yanlış bildiği dillendirilmiş.

bir sığırla aynı partiye oy vermediğim gerçeğinin haber değeri yok beybi.
  • kendisi gibi düşünmeyene hemen troll yaftası yapıştıracak kadar düşünebilen, fişlemeci şahıs.
  • niteliksiz niceliğin içindeki zerredir.

akşam akşam emevi damarı kabarmış olacak ki hızını alamayıp kıptilere bile saldırmış.
  • '' biz sizden daha fazla oy aldık o halde biz haklıyız''ı kapak sananların yorum yaptığı yazardır.

hayır aleyhinde yazan tiplerin entryleri bile kendilerinin ne halt olduğunu göstermeye yetecek iken ne cesaretle gelip burada ''bla bla'' etmişler anlamadım.

kendi nickinin altına 9851324293 giren eziklerden olmamak için 1 yıldır tuttuğum entry girmeme orucumu yoğun dangalak saldırı üzerine bozdum.

özür dilerim.

edit: kemalist olarak itham edenler bir zahmet delilleri de sunsun.
  • hakkında türlü türlü konuşulan yazar .

"türlü"den kasıt ; "alevi militanlığı" mesela ..
    o ne ola ki?

aleviyi savunmayı , 'militanlık' zannedenleri de göstermiştir , diyip bitirelim.
  • gak deseler kapak olduğunu sanan şakirtlerce saldırılan yazar. adamların kar üstüne kırk kelime bulmuş eskimolar gibi hali. her tarafları kapak ile dolduğundan üfürdüklerini kapak sayıyorlar haliyle.
    peki şakirtlerin saldırma sebebi ne diye baktım. adam kafası katliam yapmak ile dolu bir beyinsize haklı söylenmiş. bunlar da bizde de ancak o kadar var, bu bize de hakaret demişler. bunun üstünden de, alevi, ulusalcı her zaman olduğu gibi saydırıyorlar.
    bu kadar çocuğun kuru gürültüsünde hala konuşabiliyor bu adam, tebrik ediyorum.