• bu cayma bedelini icat edenin yedi ceddini öpeyim.
  • tanım: bir haftadır benimle dalga geçen firmanin rezaletidir

eski internet sağlayıcımın bölgedeki hızından memnun olmadığım için birkaç hafta önce vodafone adsl'e geçtim. cumartesi günü uyandığımda internet kesikti. arayıp arıza kaydı açtırdım.önce altyapı sağlayıcısının bakacağını söylediler. tamam deyip pazartesiyi bekledik mecbur. pazartesi alt yapı sağlayıcısı bana ulaşıp kontrollerini sağladıklarını kapıya kadar sorun olmadığını bildirdi. ayni gün akşam üzeri vodafone'dan arandım. salı günü 16.00 için teknik ekip yönlendirmek üzere randevu aldılar. salı günü işten erken çıkıp apar topar eve gittim ancak ne kimse geldi ne de gelemeyeceğini bildirmek için aradı. 2 kez müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim ancak yönlendirme yapıyorumdan başka cevap yok. çarşamba yine vodafone bana ulaştı. perşembe ayni saate randevu aldılar ve sonuç aynı. gelen giden arayan yok. müşteri hizmetlerini arıyorum "7 gündür internetim yok, yapmam gereken işlerim kaldı, ilgilenen yok, muhattap yok, dalga geçer gibi işi gücü bıraktırıp beni eve dikiyorsunuz gelen giden yok, arayıp gelemeyeceğini bildirmek bile yok, üyeliğimi iptal etmek istiyorum" diyorum; cevap olarak "cayma bedeli ödersiniz" diyor.

ben ne yapayım şimdi anlamadım ki.
    bu kadar ciddiyetsizlik, bu kadar sorumsuzluk içinde yaşamaktan, normal bir işi bile halledebilmek için birilerinin peşinde günlerce koşmaktan yoruluyorum artık.
hesabın var mı? giriş yap