şükela:  tümü | bugün
 • orospu çocuklarının hain saldırılarından bir daha. kahpe dölleri bu şekilde kahpelikle koca ülkeden toprak değil çakıl taşı alamayacaksınız.
 • bitlis’in hizan ilçesi'ne bağlı gayda köyü yakınlarında pkk'lı teröristler yola önceden döşedikleri el yapımı patlayıcıyı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirdi şeklinde ajanslara düşen haber.

  en az 3 şehit olduğu söyleniyor.

  kahrolsun terör.
 • ne yapmalı da bitmeli bu terör.. 32 yıldır durduramadık hainleri artık yeterrr
 • haber sitelerinde ttza kobra tipi araca yapılmış bir saldırı olarak haber edilmiş. 3 şehit 6 yaralı falan diyorlar. umarım şehit kısmı yalandır ama yine bir bilgi kirliliği var.

  ttza kobrasıyla da, kirpisiyle de içiçe bir askerlik yaşadığım için söyleyeyim. bir ttza kobra'ya çok über bir durum yoksa 9 kişi falan binemez. bir şoför, bir araç komutanı yanına oturur, arka tarafta da ikişer kişiden binilse 4 kişi eder maksimum 6 kişi falan biner.
 • 3 askerin daha şehit olduğu saldırıdır. ülke yangın yeri. allah yardımcımız olsun ve terörün belasını versin.
 • son günlerde çokça "eyalet sistemi" açıklamalarını duymamla son iki gündür üzerine bir hayli çalışmalar yapıldığına inanmama sebep olmuş son iki günün 3. saldırısı. bop planı tıkır tıkır işlemektedir. darbe teşebbüsü ile iyice hızlanmıştır. tek yapmaları gereken halkı ikna etmektedir ve bu da bu patlamalarla yukarıda örneğini gördüğümüz üzere başarılmaktadır. yalnız kürtlere güvenemeyiz diyenler tüm ülkenin bölüneceği gerçeğini atlamaktadırlar.

  bu arada;
  mit nerede?
  mit ne iş yapar?
  mit neden istihbarat vermez?
  darbe teşebbüsü sonrası amerika'dan çok sayıda üst düzey görevlinin gelip gitmesi neye hizmettir?
  ikinci bir darbe ihtimalinin olmaması için kimlerle neler görüşülmüştür?

  sorulması gereken sorular bunlardır.
  ben fındık kadar aklımla, sıradan bir vatandaşken bunlara cevap ararken neden kimse bu aniden başlayan bu kadar sık gerçekleşen saldırıları sorgulamaz anlamıyorum.

  şimdi tüm parti liderleri, bakanlar vs.. çıkıp başsağlığı tweetleri atarlar ve bu da unutulur gider.
 • bu oruspu çocuklarının duracağı yok. darbe girişimine karşı nasıl tek yumruk olduysak bu pkk piçlerine de tepkimizi açıkca ortaya koymak için meydanlara çıkmamız şart oldu. ama bu pkklı piçler içimizde zaten. dağdakinden değil şehirdekinden korkmak onları alt etmek gerek. şehitlere allahtan rahmet diliyorum vatan sağolsun
 • günde bir kere ile yetinmeyen teröristlerin, gün içinde bir kaç kez ellerini kollarını sallaya sallaya yaptıkları saldırılardan biridir. yanlış anlaşılmasın güvenlik zafiyeti değil "normalleşmiş" saldırı bunlar. en azından birilerine göre.

  (bkz: #62411666)