• besiktaslilarin sarmas dolas soyunma odasına gittigi ama muhtemelen geri donüp uzatmaları oynayacaklari mac.
  • denizlispor'un uzatmalar icin tek basina sahaya cikip besiktasi beklemekte oldugu mac. bitmesine ragmen sonucunu henuz anlayamadıgımız mac (bkz: nası yani)
  • hakem tarafindan bittigi bildirilen , besiktasimin 2-1 kazandigi mac.erol ersoy tarafindan katledilene kadar gayet guzel giden ancak 90+2'de mahvolan , iki guzide takimin maci...
  • yillar once fenerbahce ile besiktas arasinda oynanan 2-2'lik maci hatirlatan mac.yillar boyunca fenerbahceliler,besiktaslilar son saniyelerde sifo mehmet'in kaleye yolladigi semih'in cevirdigi top icin goldu degildi diye tartisip durmuslardi.hatta erman toroglu bu tartismaya aciklik getirmek icin studyoya tuvalet kagidi sermis idi.velakin yillar sonra topu ceviren semih yuvakuran "abi goldu" diyerek tartismayi bitirmistir.umarim ki ibrahim uzulmez semih kadar beklemez de tartismalar erken biter.ha bir besiktasli olarak gonul gozumle baktigim pozisyona gol degil diyorum ama, tur atladigimiza sevineyim mi ona karar verememis durumdayim.
  • denizlisporun kornerden attığı şaibeli golün(ki daha sonra gol olmadığını anlıycaz) ardından hakemin gol kararı vermediği, fakat ne hikmetse santraya doğru yön alıp daha sonra kıvrak bir hareketle yan hakeme geri döndüğü ve o sırada ortalığın karman çorman olduğu maç. yan hakemle görüşmesi neticesinde gol olmadığı kararını vermiş ve maçı bitirmiştir (bkz: aferin). gol kararı verip iptal etme hakkı saklıyken gol kararı vermediği de beyan edilmiştir, orasını hala anlayamadık. (bkz: böyleyken böyle)
  • hakemin denizlispor'un "gol"üyle ilgili karar vermede basiretsiz bir tavır sergilediği maç. bu 'so called' golün öncesindeki penaltıyı kurtararak cordoba kendi kalesine attığı gol hatasını telafi etmiştir, onun zevzekliğiyle mi beşiktaş böyle bir gol yeme karambolüne düştü onu anlayamadım (ben de üstünüze afiyet epey bi cıvıdım o noktada) neticede beşiktaş kazanmıştır, beşiktaşıma haktır helaldır. ayrıca basiretsiz, ibne orospu çocuğu ya da godoş demek değildir. lakin sahadaki görevi iktidar sahibi olduğunu belli etmek olan bir kişinin basiretsizliği yeri geldiğinde ibneleşme diye tabir edilebilir ve ne yazık ki bu konuda kimse bir şey yapamıyor.
  • karaktersiz bi hakemin 2 dakkasi kalan bi maci nasil 15 dakka uzatabildiinin ornegi mac.
  • 90 dk si cok guzel ve cekismeli gecen bir macin 91. dk dan itibaren hakem sayesinde nasil skilebilecegini gordugumuz mac.
  • hakettigimiz, son pozisyonun gol olup olmadıgını masraf olmasın diye trtnin macı tek kamerayla cekmesi dolayısıyla anlıyamadıgımız ama öncesindeki pozisyon gercekten penaltı olmayan, ama bunun icin hakeme laf edemedigim, cünkü ordan bunu görmenin imkansız oldugunu bildigim, ama pozisyonun penaltı olmadıgından cidden emin oldugum, sıkıntıyla baslıyan, cok güzellesen, dumurla biten, sevindigimiz mac...
    (bkz: besiktas sen bizim herseyimizsin)
hesabın var mı? giriş yap