şükela:  tümü | bugün
 • bim'in vizyon sahibi bir kuruluş olduğuna yeniden tanıklık ettiğimiz olay. adamlar star wars episode vii the force awakens şerefine 18 aralık'tan itibaren 2 hafta boyunca serinin lisanslı ürünlerini satışa çıkaracak. şimdiden gözüme 2 kupa, 1 şapka, 2 t-shirt, 1 çanta, 4 de yastık kestirmiş durumdayım. daha önce verdikleri figürlerin yok sattığını hesaba katarsak, ülke genelinde 18 aralık sabahı balmain izdihamı tadında sağlam kavgalar çıkacağına inanıyorum*

  olum çok güzeller lan, tişikkirler bim.
 • buralar birazdan "le' darth vader" tarzı esprilerle dolabilir.
 • bim'e gitme sebebidir.
 • 18 aralık sabah 6.00'da mahalledeki bim'in önünde sıraya girmeme sebep olacak net mükemmel olay.
 • şişme yoda oyuncağı olmadığından ilgimi çekmeyen vak'adır. ne güzel de patlatacaktım oysa. neyse vade kupası da fena görükmüyor.
 • (bkz: benim dayım bim müdürü)

  biraz sakin gençler*
 • arada bir böyle niyetleniyorum bim'in indirimli ürünlerine, lan diyorum ne erkenden gidecem, bizim burada kimsenin haberi yoktur diyorum. sonra bir bakıyorum o ürün falan kalmamış. sorduğumda da çok erken bitti diyorlar. ya harbiden millet sıraya giriyor ya da bu ipneler gelmeyen mal üzerinden beni yiyor...
 • önümde 7 gün var oturduğum yere yakın 3 tane bim var. yarından itibaren hepsini gezicem ilkokul, lise arkadaşı var mı tespit edicem. yoksa eğer bekar kasiyer ve reyon görevlilerini tespit edip yaka kartlarından isimlerini bulup facebook'tan olanca gücümle yürüyücem. bunlar da fayda etmezse tarihte bir ilke imza atıp bim'i soyucam.

  edit: uyanamadım sabah 12 gibi gittim öğle tatile girmiş. pusuya yattım açılmasını bekledim büyük umutlarla daldım içeri. ben tam havluları seçerken kenara koydum 2 tane yastığı, biri mavi olan diğeri de siyah olandı. teyzenin biri geldi yerdeki yastığımın birini aldı ben tam eğilmiş alt reyondakine bakıyodum aldı uzadı gitti koştum peşine teyze dedim o benimdi. "evladım o nasıl senin oluyo, yerde duruyodu işte" yok teyzecim böyle böyle. neyse oğlum bi daha gelir bunlar o zaman alırsın dedi dost yoğurdunu da alıp basıp gitti. şok oldum resmen. siyah yastığımı 50+ bir star wars fun'ına kaptırdım. sonuç 2 yüz havlusu 1 boy havlusu 1 yastık 1 de defter alabildim.
  http://i.hizliresim.com/p8zjrq.jpg
526 entry daha

hesabın var mı? giriş yap