şükela:  tümü | bugün
  • jolly joker'de gerçekleşecek etkinlik.

edit: http://www.biletix.com/search/turkiye/tr#anathema
  • aynı zamanda benim için çok güzel doğum günü hediyesi olabilecek bir etkinlik.

edit : 18.12.1991 *
  • 16 aralık 2017 anathema izmir konseri ve 17 aralık 2017 anathema istanbul konseri'nin ardından gerçekleşecek olan konser.

umarız yorgun olmazlar ve iyi bir konser olur.

bilet fiyatını gördükten sonra edit: jolly joker gibi küçük ve ses sistemi dandik bir mekanda, anathema gibi o kadar önemli olmayan bir grubun konserine tam 88 lira isteniyor. boş kalacağını tahmin ediyorum. beni caydırdı şahsen.
  • daha da gelmezler derken, gelseler de istanbul'a gelirler derken ankara'ya gelmeleri havalara ucuran konser. ıstanbul'a mi gidicez amaaan diye kendi kendime telaslanmisken, biletix'te gorup mutlu oldum ya! evet mekan cok iyi degil, evet bilet fiyati istanbul'la ayni ama en azindan aksam evden cikip konsere gidip ardindan gelip yatagimda yatacagim. umarim, dilerim, yalvaririm son albumden en fazla 3 sarki calarlar...
  • isteyerek gitmeyeceğim konser.

belki şunu söylerler:
    https://www.youtube.com/watch?v=g1t_pm22zu0
    belki o büyü bozulur.

ben bu riske giremem hocalar.
  • olacağına sevindiğim ve büyük ihtimal gideceğim konser.

anathema konserine özlem duyacağımı hiç düşünmezdim lan... 2006-2011 arası o kadar çok gelmişlerdi ki, doymuştuk resmen. cihangir'deki evlerini sattıklarından beri anathema konserleri de azalmıştı. iyi olacaktır, iyi... ankara'ya bir yabancı grubun gelecek olmasına şükür...

ha, ben a natural disaster ve öncesi döneme hakim ve en sevdiği iki anathema albümü the silent enigma ve alternative 4 olan bir dinleyici olarak 2010'dan beri yaptıkları işlere bayağı uzağım. artık setlistleri yeni dönem odaklı olduğundan çok da aradığımı bulamayacağım sanırım ama olsun.
  • güzel haber. eski beycafe tayfasını akla getirmiştir.
    pazartesi gerçekleşecek olması da bir ankara konserine yaraşır bir seçim olmuş. gut.
  • görmemle birlikte kalp atışlarımı hızlandıran konserdir, yıllar sonra canlı dinleme düşüncesi bile yeterince heyecan verici.
  • aldım bileti. kaç kere gelecek de dinleyeceğiz biz bu adamları canlı canlı. one last goodbye'ı es geçmezler umarım konserde.
  • bir ekşici yazar olarak, konserin ana temasını merak etmekteyim.eğer beni tatmin ederse; 2 bilet ayırtıp, fularım ve ben konserde ki yerimizi alacağız.