şükela:  tümü | bugün
  • birçok insanın üç maçlık kombinesi olduğu halde gitmeyeceği maçtır.
    (bkz: 12 eylul 2006 galatasaray bordeaux maci)

edit: yine de gideceğim maçtır.
  • sabri ugan'ın bir helikoptere binip hem maçı hem de trafiği anlatacağı maçtır.
  • dünkü faciadan sonra pek insanın gitmeyeceği, bu yüzden bordeaux maçının çıkışında yaşanan kıyameti unutturacak, böylece de liverpool maçında insanların yeniden gaza gelip sonra dünkü gibi -bu sefer de soğukta- cinnet geçirmelerine neden olacak maç.
  • normalde galatasaray'ın alması gereken maç, zira psv şimdiye kadar türkiye'de oynadığı maçlardan sadece bir beraberlik çıkarabildi sanırsam (bkz: 18 eylül 1991 beşiktaş psv eindhoven maçı). nasıl kendi sahasında türk takımlarına tek bir puan dahi vermediyse, türkiye'deki maçlarda da saçmalamak gibi bir huyu var.
  • dağ başındaki bir stada taraftarların özel arabaları ile gelmemeleri için ellerinden geleni yaptıkları karşılaşmadır.günlerdir toplantılar yapıp çıkara çıkara bu sonucu çıkarmışlardır.toplu taşıma araçları tabiki tercih edilmelidir.mantığıda budur.ama insanları buna teşvik edecek çözümler bulacaklarına gidip "4 kişiden az yolcusu olan araçlar stad yoluna alınmayacaktır"çözümünü sunmuşlardır.çoğu kişi işinden gücünden çıkıp maça arabasıyla yetişmeye çalışmak varken neden bir de otobüs bulmayı,bulduğu otobüste tıklık tıklım stada gelmeyi hadi geldi diyelim dönüşü muamma olan bir çözümü göze alsın ki.çok aşırı fanatik olmayan taraftarlar harici maça ilginin az olacağını düşünüyorum.umarım yanılırım,umarım yağmurlu olması beklenen günde stadda 72 bin kişiyi görüp rahat bir nefes alırım.
  • fanatik'in jan vennegoor of hesselink tehditine dikkat çektiği maçtır.

iyidir güzeldir de...

lakin, kendisi celtic'te oynamaktadır.

bir ara düzeltmeleri muhtemel olsa da:
    http://www.e-kolay.net/…id=303&hid=2&haberid=423529

edit: yazı komple uçmuş...
  • öyle görünüyor ki sevgili yöneticilerimizin (hem galatasaray hem istanbul büyük şehir belediyesi) muhteşem buluşları sayesinde 2 biletim elimde, salonumda çay içerek seyredeceğim karşılaşma olacaktır. maça 2 gün kala nerden bulayım ben benle buluşup ali sami yen'e gelip sticker alacak 2 biletli adam? tut ki bindim sevgilimle o otobüse gittim atatürk olimpiyat stadına (korku hikayesi gibi zaten - yemeğini bitirmezsen seni atatürk olimpiyat stadı'na bırakırız) şu cümle sarfedilmişken nasıl rahat olabilirim? "statta kalan taraftar için, saat 01:00’de kalkmak üzere iki otobüs hazır bekleyecek" ulan neden stadda taraftar kalıyor? hani yüzlerce otobüs alıp gidiyodu bizi? işgillenmez miyim ben şimdi? güzel bir bakınız ile sonluyorum (bkz: parasıyla rezil olmak)

edit

gitmiyorum efendim. iki adet kapalı tribün (doğu alt blok) biletim satılıktır. haberiniz ola.
  • galatasaray icin sampiyonlar ligindeki en onemli karsilasma, beraberlik bile cimbom icin cok buyuk hezimet olacaktir.
  • ne yapip edip canaydin' a ragmen, olimpiyat stadina ragmen, havaya ragmen, gerets' in gafletine ragmen alacagimiz mactir. oleeeeyyy, arda turan oleyyyyy, aydin yilmaaz oleeeyyyy....
    edit: bu arada her siktiriboktan maca gidip böyle bi maca gelemeyecek olmam yeterince cildirtmaktadir beni, beraberlik ya da yenilgi durumunda ne yaparim bilemiyorum.