şükela:  tümü | bugün
 • bu adamlar, bu yavşak adamlar; normal hayatta beraber olamayacakları, konuşamayacakları, görüşemeyecekleri ve hatta rüyalarında bile göremeyecekleri insanları tecavüz ve taciz ile ulaşılabilir kılıyorlar. bunların ışid ya da özgecan tecavüzcülerinden tek farkı henüz o kadar gözlerini karartmamış olmaları.

  bu ülkede kadın olmak zor, rezil herifler. 3 5 insan bir araya gelip, bunları sıkıştırıp sıkıştırıp pataklamak geliyor içimden.

  bu ülkenin insanında var bu şerefsizlik. emek verip, çaba harcayıp bir şeylere ulaşmak yok. kısa yoldan köşeyi dönmek, adamını bulup işini yaptırmak, gerekirse zorla sahip olmak.
 • bu ve buna benzer sosyal medyaya yansımayan birçok olay yaşanıyor. ve bu tür sapıkça eylemleri gerçekleştirenlerin profili ve zihniyeti apaçık ortadadır. ve bu taciz eylemini gerçekleştiren kişiler, haksız oldukları halde karşı tarafı linç edecek ve öldürecek cesarete de sahipler aynı zamanda. hatta taciz ettiği kadını suçlu bile bulabilir mahalle halkı ve hepsi bir olup oracıkta döverek öldürebilirler.

  fakat başlığı açan arkadaş kadıköy solcularına sallamayı da ihmal etmemiş. neye dayanarak solcuları eleştirdiğini hala anlamış değilim.
 • kamu bilgisayarlarında facebook açılmadığından görüp kızamadığım taciz iddiası.
  hizliresim gibi sitelere yüklesin arkadaşlar, sonra lince devam ederim. böyle hariçten linç okuyamıyorum. *

  edit: okudum. okumaz olaydım. gözüm kanadı. o nasıl türkçe amk ya?! delirmek üzereyim. sadece türkçeye verdiği zarar sebebiyle bile bu adama ceza verilebilir. püüüü.
 • yumuşak yaşıyoruz kardeşim biz. yumuşağız. yumuşak yaşayamayanlar varsa yavaş yavaş toz olabilirler. kaba saba yaşayanlarla birlikte hayatınızı daha sert yerlerde sürdürebilirsiniz. kahvehaneci arkadaşınızı da alın gidin bence. buralar size fazla yumuşak.

  (bkz: kadıköy'de çomar esnafa son)
 • resmi makamlara iletilmesi gereken mevzudur. bu tür olayları direk sosyal medyaya dayamanın sonuçları çoğunlukla kötü oluyor. zaten mevzubahis facebook sayfası oluşumuda ayrı bir leş.
 • devlet alıp, kısırlaştıracak bu beyni sikinde adamları. başka çözümü yok bu işin.

  şerefsiz, hem kadına abilik taslıyor, hem evli olduğunu biliyor, hem de "acaba?" diye gizliden yürüyor.
 • tam tersi durumda olsa namus mamus diye kafa sikecek yavşakların yaptığı tacizdir.aq çomarları bi bitmediniz.
 • esnaf tacizi falan değildir. düpedüz orospu çocukluğudur. suçtur. ceza almayı gerektirecek bir davranıştır.
  inşallah annesine karısına ve kızına da aynı mesajlar atılır bu şerefsizin. bu ülkeden daha da bi bok olmaz arkadaş.
 • bacım telefon numaran ne geziyor kahvecide?
 • numarası üzerinden arama yapıldığında facebook profili bulunabilen esnafın karıştığı taciz olayı.

  tabii doğru yanlış emin değilim zira 10 gün önce açılmış bir hesap gibi duruyor.