• zorlu psm studio'da gerçekleşecek, yılın en muhteşem (caps)o l a y ı (caps)şu andan itibaren bütün yaşamsal faaliyetlerimi bu konsere kadar hayatta kalabilecek seviyede sürdüreceğim ulaaaaaaaan !!!!!! geliyorlar olum :))

daniel kolla götü, kolyeni alacağım işveçin yavşağı 1!1!?1!2

bilet fiyatları da şöyle
    tam: 90
    öğrenci: 70

etkinlik sayfası
  • yok artık dediğim konser. 2018 cidden konsere doyduğumuz bir yıl oldu prog rock sevenler için.
  • az önce öğrendiğim kutlu gün haberi. asın bayrakları asın asın!
    fena özledim daniiiiiicim.

(bkz: daniel gildenlöw)
  • geçen sene gelen (bkz: dream theater)in ardından birde pos'ın gelmesi progresif metal severleri oldukça heyecanlandırmıştır, umarım doların bu hali bi sıkıntı çıkarmaz, biletleri çektik hazır olda bekleyişteyiz.
  • sabırsızlıkla beklenen konserdir.

setlist.fm'deki incelemelerime dayanarak muhtemel setlist aşağıdaki gibi olacaktır. hatta üşenenler için spotify listesi de yaptım

1 - on a tuesday
    2 - reasons
    3 - meaningless
    4 - beyond the pale
    5 - disco queen
    6 - kingdom of loss
    7 - handful of nothing
    8 - pilgrim
    9 - ınside out
    10-full throttle tribe
    11- used
    12- falling
    13- the perfect element
    14- the passing light of day
  • biletleri tükenmiş olan konser.

henüz bilet almamıştım, mal gibi kaldım.

biletini satma durumu olan varsa yeşillendirebilir, duamı alır.

edit: ben bileti buldum gençler. zaten yeşillendirmediniz, kırıldım. uzun zamandır bileti bu kadar kıymette konser görmemiştim.
  • kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak almak isteyip 2 kisilik biletini aradığım konser. bilet alıp gidemeyecek varsa yesillendirsin.
  • kardeşim şehir dışından konsere gelecekti ve ben bilet almayı ertelemiştim :( maalesef tükenmiş.

elinde fazla bileti (2 adet) olan veya gitmeyecek/gidemeyecek olan suserlerin mesajlarını bekliyoruz efendim..
  • yılın en güzel ve heyecan verici konserlerinden birisi. tostumu yedim, biletimi aldım ve beklemedeyim. ayrıca konsere gidecek yazarlarla mini mini bir zirve yapılabilir diye düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap