şükela:  tümü | bugün
  • zorlu psm studio'da gerçekleşecek, yılın en muhteşem (caps)o l a y ı (caps)şu andan itibaren bütün yaşamsal faaliyetlerimi bu konsere kadar hayatta kalabilecek seviyede sürdüreceğim ulaaaaaaaan !!!!!! geliyorlar olum :))

daniel kolla götü, kolyeni alacağım işveçin yavşağı 1!1!?1!2

bilet fiyatları da şöyle
    tam: 90
    öğrenci: 70

etkinlik sayfası
  • yok artık dediğim konser. 2018 cidden konsere doyduğumuz bir yıl oldu prog rock sevenler için.
  • sabırsızlıkla beklenen konserdir.

setlist.fm'deki incelemelerime dayanarak muhtemel setlist aşağıdaki gibi olacaktır. hatta üşenenler için spotify listesi de yaptım

1 - on a tuesday
    2 - reasons
    3 - meaningless
    4 - beyond the pale
    5 - disco queen
    6 - kingdom of loss
    7 - handful of nothing
    8 - pilgrim
    9 - ınside out
    10-full throttle tribe
    11- used
    12- falling
    13- the perfect element
    14- the passing light of day
  • biletleri tükenmiş olan konser.

henüz bilet almamıştım, mal gibi kaldım.

biletini satma durumu olan varsa yeşillendirebilir, duamı alır.

edit: ben bileti buldum gençler. zaten yeşillendirmediniz, kırıldım. uzun zamandır bileti bu kadar kıymette konser görmemiştim.
  • kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak almak isteyip 2 kisilik biletini aradığım konser. bilet alıp gidemeyecek varsa yesillendirsin.
  • kardeşim şehir dışından konsere gelecekti ve ben bilet almayı ertelemiştim :( maalesef tükenmiş.

elinde fazla bileti (2 adet) olan veya gitmeyecek/gidemeyecek olan suserlerin mesajlarını bekliyoruz efendim..
  • yılın en güzel ve heyecan verici konserlerinden birisi. tostumu yedim, biletimi aldım ve beklemedeyim. ayrıca konsere gidecek yazarlarla mini mini bir zirve yapılabilir diye düşünüyorum.
  • haberim olmasıyla birlikte aynı zamanda maalesef biletlerin tükendiğini de öğrenmiş olduğum konser.
  • pain of salvation türkiye'ye geliyor ve maalesef birçok insan haberini biletler tükendikten sonra öğreniyor. organizasyonu yapanlar cidden iyi iş çıkarmışlar helal olsun. eğer elinde bilet olup gidemeyecekler olursa almak isterim. bu da burada dursun.