1. bu sabah saatlerinde başlamış olan ve aski'nin açıklamasına göre bazı bölgelerde 24 saat sürecek olan genel kesintidir.

kaynak

burdan tüm yetkililere sesleniyorum;

küçük kardeşim soruyor. tuvaletimi nereye yapacağım? ne diyeyim git belediyenin önüne yap mı diyeyim?

ama belediye başkanının* sıcacık suyu akıyor, o rahat. biz ne yapalım belediyenin önüne çukur mu kazalım? burda su olmazsa nasıl hijyenik olacak buralar?

soruyorum sizlere;

nereye sıçacaz ya?

kedit: koktuk yeminle şerefsizler. insan içine çıkıyoruz, utanıyoruz amk.

edit: yavaştan akıyo lan abanın şişelere.
  2. bol bol küfrettirmiş kesintidir.

lan millet sabah işine gidecek, öğrenciler okula gidecek. 24 saat süren su kesintisi mi olurmuş? hangi devirde yaşıyoruz?
  3. o son sifonu çekmeyecektim dediğim kesinti. ne bileyim tekrar dolmayacağını rezervuarın.
  4. basganın fışkiyeyi kıranlardan intikami da olabilir
  5. kabak tadı vermiş kesintidir.

işe gidicez amk açın artık!
  6. istanbul'da suların güldür güldür akması, hatta afedersin adeta çağlaması, gerçeği ile eş zamanlı yaşanmaktadır..

edit: ya şimdi bu entry'i neden zamanın ötesine yolluyosunuz saygıdeğer ankaralı hemşerilerim.. yalan mı söliyim yahu akıyo işte.. bahçe falan suluyoruz olm biz burda hortum çektik araba yıkıyoruz..
  7. essegin amina su kaciran olaydir. koktuk orospu cocuklari.
  8. benim çankaya'ya gidişimi bulmuş olan kesinti. 18 eylül sabahından beri tuvalete gitmeye korkar olduk. tuta tuta idrar keselerimiz ağrı yapmaya başladı. eh sonucunda marketten aldığımız içme sularını gıdım gıdım bu yolda kullanmaya başladık. hayır daha öncesinde yeterli bir duyuru yapılmadığı için haberimiz yoktu. bir an önce gelebilmesi dileğimle.

18 eylül 2013 ankara su kesintisi hakkında bilgi verin