şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray’ımızın 2018-2019 sezonu şampiyonlar ligi ilk maçı........

etkili, baskılı bir futbolla 3 puanla başlayacağımıza inancımız tam........

emre akbaba’nın maça damga vurmasını bekliyoruz..........
  • gs’nin bu super kolay grupta 3 puan alabilme sansi olan tek cl maci.

gecen sene ligdeki agir sikenin tasdiki icin sabirsizlaniyoruz :)
  • hasan şaş'ın 2004 lokomotif maçındaki gibi tekrar reklam panolarını tekmelemesini beklediğimiz müsabaka.

edit: 2002'imiş, yaşlandık tabii.
  • gercek sikeci hiyarlarin babalarina havladigi baslik.
  • şikeciler nedense gs her şampiyon olduğunda şike iması yapıyorlar hatta direkt şike yaptığını beyan ediyorlar galatasarayın.

mesela şunu yazan (bkz: #80798843) üstteki arkadaşa soralım. canım kardeşim gs şl de başarısız olursa, geçen sene şike yaptığı kesinleşecekmiş sana göre. mesela fb 1 puanla şampiyonluğu kaçırmasaydı, 15 senedir yaptığı gibi ilk turda elendiğinde yine şike yaptığını kabul edecek miydi? mesela türkiye ligi şampiyonluğunu 1 puanla kaçırdığınız halde avrupa da taşak oğlanı oldunuz ya, ligde gene mi şike yaptınız yoksa?

mesela amatör şikeci bjk lask link midir nedir ona yenildi, gene mi şike yaptılar ligde?

sizin bu kafa nasıl çalışıyor anlamadım. galatasaray a gömmek isterken, malumun ilamımı yapıyorsunuz. istediğiniz kadar göt baş oynatın şikeciliğiniz tescillendi o boku başkasına bulaştırmaya çalışmayın.

edit: lavuk alta cevp yazmış. bak tinerci kardeşim mahkemeyle kazandıklarınız hariç 8 tane mi ne şampiyonluğunuz var. bu şampiyonluk sonucu gittiğiniz avrupa maceralarında sadece geçen sene tur atlamışsınız geri kalanında rezil rüsva olup averaj takımı olmuşsunuz. yanio zaman senin mantığına gmre ligde şampiyon olup avrupada boktan performans gösterdiğiniz için ligde şike yaptığınız kesinleşmiş mi oluyor? bunu ben söylemiyorum,bu senin kurduğun mantık. gs avrupa da hepinizden çok başarılı olmuş senin mantığına göre en temiz takım galatasaray. yine senin mantığına göre en şikeci takım bjk.
  • ustteki arkadasa cevaben ;

bir macla performans belirlenmez. besiktas lask’a yenildi bugun partizan’a 3 atti. ama 6 maclik bir grup belirler. gecen sene bundan guclu grupta 14 puanla lider cikan besiktas’i ligde hakkiyla gectigini iddia edenler simdi bu gruptan cikamayinca iki takim arasindaki fark aciga cikmis olacak. gecen seneki sampiyonlugun nasil sahada degil, masada kazanildigini gosterecek. bunu zaten gozuyle izleyen herkes gordu, ozellikle toki arena’da ki derbide, bu sadece kaniti olacak.

4 puan maksimum.
  • (bkz: reserve)
  • geçen sene beşiktaş’ın 4 galibiyet 2 beraberlikle rekor kırarak çıktığı grubu küçümseyenlerin oynayacağı inter toto kupası maçı.

tahmin: gs: 1 moskwa: 4

g4l4t4s4r4y ekolü kaldığı yerden devam eder diye tahmin ediyorum.
  • türkiye'de kulakların şampiyonlar ligi müziğiyle pasının silineceği maç.
  • skor tahminim; 2-1. rez alın demişti dersiniz.