• evet inanılması güç ama çok yüksek ihtimalle gerçekleşecek olay.
    efendim zaten kral kupası ve ligde karşılaşacak 17 nisan ve 20 nisanda.barcelona lucesculu shaktarı geçicek allahın emri,real de bir mallık yapmazsa yarı final eşleşmesi barça-madrid olacak ve bizde 18 günde 4 el classico ile orgazmın doruklarında olacağız.
    bence barça en az 3 maçı alır.
    buyrun link:http://www.ntvspor.net/…gunde-4-el-clasico-ihtimali

ps:bu olaya benden başka heyecanlanacak insanlar var elbette.
  • çeyrek finallerin ilk ayağında madridin 4 atması ve şu an barçanın 3-0 önde olması neticesinde çok yüksek olan ihtimal.
    futbol şöleni bizi bekliyor...
  • bütün kanalların ölene kadar "cristiano ronaldo vs. messi" haberleri yapma sebebi olacak olaydır.
  • bayan ihtimaldir. el clasico işte ya bir özelliği olsun arkadaş. senede 2 kere olsun, hadi size kıyağım 3 olsun. bir senede 5 ne demektir ya. nba sanki anasını satayım. ben şahsen hiç mi hiç istemiyorum bu ihtimalin gerçekleşmesini fakat öyle olacak gibi görünüyor.
  • kilo aldırır. derbiler bira-cips olmadan geçmediği için bünye bu kadarını kaldıracak mı acaba göreceğiz.
  • 18 günde 4 kez olan maçların tarihleri aşağıdaki gibidir.

la liga 32.hafta: real madrid - fc barcelona 16/04/11 23:00
    spanish cup final: fc barcelona - real madrid 20/04/11 21:30
    şampiyonlar ligi yarı final ilk maçı: real madrid - fc barcelona 27/04/11 21:45
    şampiyonlar ligi yarı final ikinci maçı: fc barcelona - real madrid 03/05/11 21:45

şampiyonlar ligi yarı final eşleşmelerin tarihleri için tıklayınız.

(bkz: #22591269)

edit: ilk maç yani lig maçı ayın 16'sında imiş. ilk baktığımda* o haftanın maçları ve saatleri belli olmadığı için hepsini pazar günü olarak gösteriyordu. şimdi maç günü ve saati belli olmuş. gerekli uyarıları yapan balkanlardangelensogukhavadalgasi ve payne'ye teşekkür ediyorum.
  • yıllarca unutulmayacak bir 18 gün yaşamamıza vesile olacak olandır. futbola doyacağız fehmi!
  • dört maçta yapılacak toplam pas üzerine iddaa açılması gereken müsabakalar zincirinin var olma hali. hof.
  • suphesiz ki tum real madrid taraftarlarini tatmin edecektir.
  • star tv yine şampiyonlar ligi maçları yayınlamama gibi bir mallık yaparsa birçoğumuz için 4 günde 2 kez real madrid-barcelona maçı olması şeklinde değiştirelecek durum
hesabın var mı? giriş yap