şükela:  tümü | bugün
 • artık pek garipsemiyoruz şehit band haberlerini de. nefes filmindeki gibi 45 sn de çıkmıyor ekrana. bir alt yazı ile öğreniyoruz şehit olduklarını. bakanlar da artık cenazeye katılıp pkk son bulacak diye söz vermiyorlar. bakanların yeğeni fetöden çıkar,millet vekili çocuklarının yaşı gelinceye kadar bedelli çıkarmaz.

  olan babalar günündeki bu 3 şehit olan çocuğun babasına olur. birde milletimizin geleceğine.

  birde ekşi de bile artık şehitler pek gündeme gelmiyor, hepiniz mi yalaka oldunuz.
  haber
 • iftar sofralarında devletin parasıyla 'sanatçı' ağırlayan uzun sultan'a gelsin.
  (bkz: referandumda evet çıkacak terör bitecek)
 • şehit oldukları için fetö'yü de suçlayamazlar şimdi, en iyisi hiç gündeme getirmeden mahalle iftarlarına devam etmek. her gün 3-5 ocak sönmüş çok mu? dedirten acı kayıp.
 • bayram öncesi aileleri yasa boğan kara haberdir. terör ile mücadelenin her alanında olduğu gibi bu alanında da amerika ile ilişkilerimizin ters orantısında artmakta/azalmakta.
 • kimsenin umursamadığı haber.

  marketten prezervatif alan kız başlıkları coşsun, survivora yüklenin, kılıçdara saydırın, onun memesi, bunun kıçı, yok bilmemne rezaleti deyin, kediye köpeğe ev aradığınız başlıklar kudursun! nasılsa oralarda ölen kalanlar sizin için artık sadece bir istatistik, şehit cenazeleri tv izlerken haberlerde görüp "üff moralim bozulmasın izlemiyeyim" diye bir tık ile değiştirdiğiniz sizlerden çok uzak, moral bozucu görüntüler.

  gerçi biz neye laf ediyoruz ki?!. genelkurmay bile şehadetleri yazmaya üşenmiş. üşenmeyip lütfen yazdıklarında bile sadece bir vesikalık fotoğrafsınız! sanki hiç yaşamamışsınız, gülüp eğlenmemiş, çocuklarınızı sevmemiş, büyüklerinizin elini öpmemiş gibi. burada kime ne anlatalım?!

  mekanınız cennet olsun.

  edit: şehitlerimizin "vesikalık fotoğrafları" yayımlandı!!! elbette yurtiçi olaylar kısmında şehadetlerine ilişkin en ufak bir bilgi bile yok!
  şehitlerimiz:
  erbil arslan
  onur tiken
  harun aydın
 • bakın bu ülkenin %51'i şehit haberlerine seviniyor.

  zira şehitler otomatik olarak cennete intikal ediyorlar.

  adamlardaki mantık bu.
 • yine gariban ana kuzularına yazık olması durumudur. zehirlenirler, köprüden aşağı atılırlar, boğazları kesilir, kemerle dövülerek linç edilirler, yakılarak katledilirler, düşman kurşunlarına hedef olurlar. ne olursa garibana, sahipsize olur. birileri de oğullarını çürüğe çıkarıp, bedelli askerlik yaptırıp sonra da garibanların askerde ölmesini teşvik eder, tabutlarının başında oy devşirir.

  ha bu arada, evet çıkınca anında terör bitiyordu hani? iki ay oldu, haber var mı biten terörden?!