şükela:  tümü | bugün
  • güney kore teknik direktörü maça çıkmadan önce oyuncularının forma numaralarını değiştirmiş. sebebi ise batılıların korelileri hep birbirine benzetmesi imiş. böylelikle kim nerde oynuyor rakibin kafası karışacakmış.

tipini siktimin sinsisi, güldürdü evet.
  • koreliler şu anda teknolojiye ana avrat sövmekte. puhahaha, sen teknoloji devi ol ve teknoloji sana penaltı çalsın.
  • k-pop boyband üyesi kaleci iyi çıkardı topu.
  • güney kore kalecisinin sıfatına bakınca bakala bira aldırmaya bile göndermezsin ama adam sabahtan beri top çıkarıyor.
  • koreli adamin bacagina bastilar. izlerken benim canim acidi.

adamin normal goruntusuyle can cekisme anindaki hâli ayni.
  • maçların ilk devresi bittiğinde gol yoksa, çağıracaksın metro turizm'den 1 otobüs, dolduracaksın iki takımı da içine. siktirin gidin lan şimdi burdan orospu çocukları diyeceksin, amın oğulları ya... gelmişin dünya kupasına, zaten kaç kere geleceksin futbolcu olarak dünya kupasına? 2 mi? 3 mü? amcık gibi defans yapıyorsun... neden?
    x takım ne kadar iyi defans yaptı ama densin diye mi? tam bir gerizekalılık. hem takım hem de teknik direktör için geçerli bu... çıkar olm takımı saldırt, oynat, ofansif oynat. "burda şimdi atak oynamayalım, kainat kupasında oynarız onu" mu diyorsunuz? mal mısınız nesiniz arkadaş ya, gelmişin işte dünya kupasındasın; atak oynasan da defans oynasan da göreceğin max çeyrek final (o da imkansız ya neyse)

töbe töbe ya.
  • daha önce hiç bu kadar kazma bi güney kore kadrosu görmedim. e-spor ve k-popdan devam edin siz yol yakınken.
  • kesinlikle kalecilerin turnuvasi seklinde ilerliyor. deminki isvec topu cok netti.
  • başta topa müdahale var gibi görünüyordu, hakem de öyle sandı muhtemelen. ama farklı açılardan görülüyor ki müdahale tamamen rakibe. penaltı doğru karar.
  • var olmasa hakem müsvettesinin maçın anasını sikeceği maç. yok yahu, yeminli çıkmış adam. ben bu maçın amına koyucam diye yeminli çıkmış. ulan pozisyon süzeme, korelinin ayağını kırdılar kart gösterme, penaltıları verme... biletimi alın, akşamki ingiltere maçını aynı standartta yönetmezsem gelin yüzüme tükürün. böyle rezaletlere maruz kalmadan maç izlemek mümkün olmayacak mı amk organizasyonunda. allah allaaah.