şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çöp kamyonları nerede duracak acaba miting öncesinde!!!
 • yüzbin katılım beklemekteyim. bugünlere bakmayın, antep halkı hem solcudur, hem işini bilir. bu dönemle birlikte siyasi görüşlerde normale döner.
 • eskinin chp kalesi, şimdinin akp kalesi olan şehrin geçmişi ile olan çekişmesini göreceğiz.
 • gaziantepspor atkısıyla konuşma yapması önemli bir mesaj olacaktır, dediğim miting.

  sanayici ve siyasiler için;
  şehrin belediye başkanları, milletvekilleri ve sanayicileri, gaziantepspor'u ibrahim kızıl yönetiminden kurtaramayınca gaziantep bbspor'u allayıp pullayıp gazişehir fk adında bir proje takımı yaptılar. şehrin idaresindekiler, ibrahim kızıl'ın akp'ye yakınlığından dolayı gaziantepspor'daki mali tablonun hesabını soramadılar. kızıl kardeşler, herkesin gözü önünde takıma tecavüz edip çeketini alıp, çekti gitti. ibrahim kızıl yönetiminden sonra gelenlerde sıvadı... gaziantepspor örneğiyle birilerinin spor üzerinden nasıl vurgun yaptığı hükümetin de buna nasıl göz yumduğu açıklanabilir.

  mevcut gaziantepspor başkanı hasan şahin için;
  hasan şahin 1 kasım 2015 genel seçiminde gaziantep chp 6. sıra milletvekili adayıydı. adaylık nedenini şu röportajı açıklıyor. yazı-tura sonucu gaziantepspor başkanlığına seçildikten sonra törenle ak parti'ye geçti, rozetini bakan eşref fakıbaba taktı. gaziantep mitinginde gaziantepspor atkısı takan iyi parti liderine "fetöcü, terörist" saçmalamasının perde arkası netleşmiştir, umarım. gaziantepspor'u iktidara yakın tutmaya çalışan bu kişi ve bunun gibiler için de gaziantepspor atkısı önemli bir mesaj olacaktır. gaziantepspor'un uefa'ya oynadığı ve isim yaptığı yıllarda büyükşehir belediye başkanı ve gaziantepspor'un başkanı chp'li celal doğan'dı.

  son olarak, gaziantep halkı ve benim gibi gaziantepsporlular için;
  gaziantep'te ve gaziantepspor'da yaşanan usulsüzlüklerin araştırılması ve bu yaşananların gündeme getirilmesi azımsanmayacak bir kitle için önemli bir mesaj.

  gaziantep'in ve ülkenin buraya yazdıklarımdan daha mühim sorunları olduğunun farkındayım. gaziantep'te suriye meselesi için verilecek mesajlar daha kıymetlidir fakat bunlar da göz önünde olsun diye karalamak istedim. erdoğan, gaziantep'te ince'den 3 gün sonra miting yapacak. ince ve ekibi bu durumun farkında olarak hazırlanacaktır.

  başarılar dilerim ince başkan!
 • yarın bu saatlerde demokrasi meydanını kendisini dört gözle bekleyeceğim
 • yer: demokrasi meydanı
  saat: 17.00

  bazılarının mitingleri gibi otobüslerle getirilen suriyeliler doldurmayacak alanı. özgürlük ve barış kelimelerini haykıracak on binlerce antepli kardeşim dolduracak demokrasi meydanını. çay, kek, oralet değil; hak, hukuk, adalet diyen güzel insanlar dolduracak.

  gaziantep hiç bu kadar güzel olmamıştı.

  artık tamam.

  edit: bir antepli olarak söylemeliyim ki mitingin kalabalığı bu işin t a m a m olduğunu gösteriyor. ağzına sağlık muharrem ince, helal olsun gaziantep.
 • heyecanla bekliyorum. inşallah gaziantep’liler güzel bir sürpriz yapar başkana. alanı tıka basa doldururlar.
 • geliyoruz güzel insanlar.

  hepinize sarılmak ister gibi gülümseyeceğim.

  başkanımızın muhteşem geçecek mitingi.
 • rockstarı dinlemek için oradayım. yeğenlerimin iki gündür amca bizi de götür biz de gidelim diye yapmadıkları şirinlik kalmadı. 2 yaşındaki oğlumu götüreceğim de altına yaparsa altını nerede değiştireceğim diye kara kara düşünmekteyim. (:

  geliyoruz ince başkan, oğlumun geleceği ve aydınlık bir türkiye için geliyoruz.
 • illerinde ki 400.000 450.000 suriyeli göçmeni umursamayıp mitinge çıkacağı atkı ile karar verecek seçmenleri varsa bence doğrudan akp mührü bassınlar.