şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  insanlık görevimi yapıyorum saygı öztürk’ün bu yazısı namussuzluktur bahar hanım ahlaklı, faziletli bir kadındır ali beye minnettarız trabzon turizmini ayağa kaldırdı bugünden sonra bu namus düşmanını kim muhatap alırsa, gözümde aynı namussuzluğun ortağıdır, haysiyet celladıdır
  --- spoiler ---

  https://twitter.com/…tatus/1273505192445706241?s=21

  saygı öztürk’ün yazısı

  *trabzon bugünlerde ilginç bir yükseliş hikayesine tanıklık ediyor. ali ayvazoğlu, trabzon belediyesi'ne bağlı trabel şirketinde işçi kadrosunda çalışırken, aynı zamanda atatürk köşkü'nde bekçi olarak görev yaptı. bahar hanım (bahar ayvazoğlu) ise mustafa yanmış'ın merkez ilçe başkanlığı döneminde akp'ye sekreter olarak işe alındı.

  *ayvazoğlu, ilçe binasına sıkça gidip gelmeye başladı. evli olan ali ayvazoğlu, bahar hanım'la dostluğunu ilerletti. ayvazoğlu eşinden ayrıldı ve bahar hanım'la evlendi. akp il kadın kolları başkanı havva gümüş'ün, büyükşehir belediye meclis üyeliği'ne seçilmesi üzerine boşalan kadın kolları başkanlığı'na bahar ayvazoğlu atamayla getirildi.
  *2014'de ortahisar belediye başkanlığı kuruldu. başkanlığa akp il başkanı ahmet metin genç seçildi. genç, özel kalem müdürü bulunmasına rağmen ayvazoğlu'nu kağıt üstünde özel kalem müdürü yaptı. daha önce turist rehberliği de yapan ayvazoğlu'nun üst bir göreve getirilmesi için çalışma yapıldı. trabzon'un 20 yıldır kültür ve turizm il müdürü ismail kansız görevinden alındı. böylece ali ayvazoğlu, il kültür ve turizm müdürlüğü görevine vekaleten başlatıldı.

  *2015'te bahar ayvazoğlu'nun milletvekili seçilmesinden sonra ayvazoğlu da bu göreve asaleten atandı. eşin trabzon'da, milletvekilinin ankara'da bulunması sorununu aşmak için formül bulundu. ayvazoğlu, trabzon'dan ankara kültür ve turizm il müdürlüğü'ne atandı. ancak bu görevde de uzun süre kalmayacağı, bakan yardımcılığı ya da genel müdürlüğe atanacağı ileri sürüldü.

  edit: güncelleme
 • özet;

  bir adam varmış, adam taşeron işçiyken birdenbire asaleten "il kültür müdürü" yapılmış.

  ak partili bir siyasetçi de bu durumu haber yapan gazeteciye kızmış.
 • demek ki haber doğru :))))

  ne var canım, kariyer dediğin zaten böyle bir anda "şaak" diye yükselmiyor mu?
 • küfür etsek, küfür etti diye şikayet edecekler.

  etmesek, içimiz rahat etmeyecek.

  neyse süleyman soyluyu da çok dikkate almamak gerek. 5-6 sene önce dikkate alsak, onun gazıyla hareket etsek allah korusun cumhurbaşkanına hakaretten hakkımızdan 10larca dava açılmış olacaktı.

  bi 3-5 sene daha bekleyelim bakalım o zaman ne diyor olacak.
 • adamla liyakatla ilgili yazi yazmis, soylu klasik akpli gibi davranarak konuyu namusa serefe cekmis. o goreve geldikten sonra trabzon da turizm patladi demis ahshahshzs
 • haberin daha çok kişiye ulaşmasını sağlayacak yararlı bir tweet.
 • insanlik görevimi yapiyorum diyerek adamin bir anasina küfür etmemis.
  saygi öztürk'ü acimasizca hedef alan gereksiz tweet.
  yalansa, yalanla. ayrica sana ne? olayin muhattaplarinin agzi yok mu sayin soylu?
 • keşke insanlığı hobi olarak yapmasa sayın bakan.
 • olayı farklı yere çekmeye çalışmış. kimse kadının iffetine laf etmemiş. adam kayırma durumuna serzenişte bulunmuş. klasik akp'li üste nasıl çıkarım tribine girmiş. ve cevabını veremedikleri her soru gibi bu durumda da tek kullandıkları yolu izlemeye devam etmiş.