*

şükela:  tümü | bugün
 • halihazırda öso'nun boş afrin sokaklarında gezip dolaştıkları videolar görüyorum. "afrin tsk'ya vietnam gibi olacak" iddiasının da kuru sıkı olduğunu görmüş olduk.
 • ordumuz her daim muzaffer olsun,allah askerimizi korusun.teröristlerin topuklarına vura vura kaçtığı afrin'de,askerimizin çok dikkatli olması gerekmektedir.bu hain ve kansızlardan her şey beklenir.
 • operasyonun 57. gününde; 57. alayın zaferiyle taçlanmış olan (bkz: çanakkale destanı) nının sene-i devriyesinde; 18 martın ilk saatlerinde kahraman (bkz: türk silahlı kuvvetleri) desteği ve kontrolündeki (bkz: özgür suriye ordusu) birlikleri tarafından ele geçirilen terör kentidir.

  türk silahlı kuvvetleri ve destek unsuru olan suriye milli kuvvetlerince; terörün ve terörü besleyerek büyüten bütün egemen ve sömürgeci güçlerin ezilerek yenildiği ve tüm operasyon süresince bütün dünyaya açıkça ispat edildiği şekilde türk’ün beklenen olduğu; adalet, merhamet ve insan onuru için gittiği her coğrafyada kanıyla tevhidin bayraktarlığını yaptığının göstergesi olan kutlu zafer.

  muzaffer ve fâtih başkomutan
  (bkz: recep tayyip erdoğan)

  kudretli paşamız
  (bkz: hulusi akar)

  ismiyle müsemma büyük devlet adamı
  (bkz: devlet bahçeli)

  bu zaferin, türk milleti adına, baş mimarlarıdırlar.

  allah türk ile beraberdir.

  tarih; türk’ün kanı ve iradesiyle yazılır.

  100 sen sonra düştüğümüz yerden bizi yeniden ayağa kaldıran allah’a hâmdolsun.